9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

admin وردپرس 2021/05/14 361 0

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

در این پست 9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021 را انتخاب کرده ایم که به شما کمک می کند کاربران خود را درگیر کنید و زمان صرف شده در سایت را افزایش دهید.

بسیاری از وب سایت های معروف مانند BuzzFeed برای ایجاد محتوای ویروسی و افزایش تعامل کاربر در وب سایت های خود از آزمونها استفاده می کنند.

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

1. Formidable Forms

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

Formidable Forms پیشرفته ترین افزونه سازنده فرم وردپرس در بازار است. همراه با یک سازنده فرم کشیدن و رها کردن ساده اما بسیار قدرتمند که به شما کمک می کند فرم هایی فراتر از فرم های تماس ساده ایجاد کنید.

این افزونه مجهز به الگوهای فرم قدرتمند است ، یا می توانید با یک فرم خالی شروع کنید و مسابقه خود را از ابتدا بسازید.

می توانید آزمونهایی ایجاد کنید که به طور خودکار امتیاز می گیرند یا مقیاس درجه بندی خود را ایجاد کنید. پس از ارسال یک مسابقه توسط کاربر ، این گزینه برای ارسال ایمیل به نمره یا نمایش آن در یک پیام موفقیت وجود دارد.

بعلاوه ، روشهای مختلفی برای قالب بندی نمره مسابقه وجود دارد ، از جمله شمارش کل پاسخ ، نمره نامه ، درصد پاسخهای صحیح و موارد دیگر.

توجه: شما باید حداقل طرح “کسب و کار (Business)” را دریافت کنید، که شامل افزودنی مفید Quiz Maker است.

2. LearnDash

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

LearnDash یکی از بهترین افزونه های LMS وردپرس در بازار است. این برنامه دارای یک ویژگی مسابقه قدرتمند است که به شما امکان می دهد هر نوع مسابقه مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

این دارای چندین نوع سال است از جمله: تک گزینه ای ، چند گزینه ای ، متن آزاد ، مرتب سازی ، تطبیق ، مقاله ، پر کردن جای خالی و نظرسنجی.

برخی از ویژگی های دیگر عبارتند از: آزمونهای زمان دار ، سوالات تصادفی ، بانک سوالات ، آزمونهای چند صفحه ای ، تلاش های محدود و موارد دیگر. حتی می توانید رسانه را به هر یک از گزینه های پرسش و پاسخ اضافه کنید.

گزینه های مسابقه ارسال شامل هدایت مجدد ، پیام ها ، نمایش نتایج آزمون در چندین سبک ، جدول رده بندی ، گواهینامه ها و سطح است.

چه در حال فروش دوره های آنلاین باشید و چه در ایجاد محتوای ویروسی، LearnDash یکی از انعطاف پذیرترین افزونه های آزمون وردپرس برای انواع آزمونها است.

3. Interact Quiz Maker

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

Interact Quiz Maker یک برنامه قدرتمند مبتنی بر وب برای تولید آزمونهای ویروسی و استفاده از آنها برای تولید سرنخ (lead generation) ، ایجاد پیگیری رسانه های اجتماعی ، ایجاد ترافیک و بهبود تبدیل ها است.

به شما امکان می دهد آزمونهای بسیار تعاملی را با یک سازنده مسابقه با کشیدن و رها کردن ، ایجاد کنید.

شما می توانید سبک ها ، رنگ ها ، طرح ها و بیش از 800 قالب آزمون برای استفاده را انتخاب کنید.

این از شاخه های مسابقه پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد پرسش ها را بر اساس پاسخ کاربر به سوالات قبلی نشان دهید. شما می توانید از سیستم امتیازدهی آنها استفاده کنید تا در انتها به راحتی نتایج را نشان دهید.

با استفاده از یک کد کوتاه ساده می تواند به راحتی به سایت شما اضافه شود و به زیبایی با نرم افزار ایمیل مارکتینگ و CRM شما ادغام شود.

4. WP Quiz

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

WP Quiz یک پلاگین مسابقه انعطاف پذیر و با کاربرد آسان برای وردپرس است. با سه نوع مسابقه: trivia, personality, and flip cards.

می توانید به سوالات و پاسخ های خود تصاویر اضافه کنید ، به کاربران اجازه دهید مسابقه را دوباره راه اندازی کنند ، نتایج را در پایان نشان دهند و موارد دیگر.

WP Quiz با دو گزینه طراحی ارائه می شود: مسابقه چند صفحه ای یا تک صفحه ای. شما توانایی پیمایش خودکار و افزودن دکمه های اشتراک اجتماعی را دارید.

نسخه حرفه ای این افزونه به شما امکان می دهد کاربران را مجبور به انجام عملی برای مشاهده نتایج ، تصادفی سازی پرسش و پاسخ ، تایمر شمارش معکوس و نمایش تبلیغات کنید.

5. Quiz And Survey Master

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

Quiz and Survey Master یک افزونه انعطاف پذیر مسابقه و نظرسنجی وردپرس است. این پلاگین قدرتمند از انواع مختلفی از سوالات از جمله چند گزینه ای ، درست و غلط ، جای خالی و موارد دیگر را پشتیبانی می کند.

همچنین به شما امکان می دهد چندین صفحه نتیجه ایجاد کنید، بنابراین می توانید آنها را بر اساس امتیاز کاربر سفارشی کنید. همراه با پشتیبانی ایمیل ، گواهینامه ها ، تابلوهای امتیازات ، نکات ، بخش نظرات و موارد دیگر.

نسخه حرفه ای این افزونه دارای انواع افزونه هایی است که به شما گزارش و تجزیه و تحلیل ، یکپارچه سازی بازاریابی از طریق ایمیل و موارد دیگر را می دهد.

6. Quiz Cat

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

Quiz Cat یک افزونه مسابقه رایگان وردپرس است که دارای رابط کاربری آسان و گزینه های عالی برای ایجاد آزمونهای ویروسی برای وب سایت شماست.

به شما امکان می دهد به هر سال و پاسخ تصاویر اضافه کنید. همچنین می توانید برای مسابقه خود صفحه شروع و پایان ایجاد کنید.

به هر پاسخ می توان رتبه و مقدار امتیاز اختصاص داد. اگر یک مسابقه درست و غلط برای بازدیدکنندگان ایجاد می کنید ، این می تواند مفید باشد.

7. HD Quiz

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

HD Quiz یکی دیگر از افزونه های جذاب عالی مسابقه برای وبلاگ وردپرس شما است. این افزونه شامل یک طراحی ریسپانسیو است و به شما امکان می دهد آزمون های نامحدودی با تعداد پرسش و پاسخ به تعداد مورد نیاز خود ایجاد کنید.

همچنین می توانید از تصاویر GIF به همراه سوالات و پاسخ های خود برای تعامل و سرگرمی بیشتر آنها استفاده کنید.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل تایمر مسابقه ، نکات راهنمای سوال برای نکات ، به اشتراک گذاری اجتماعی ، استفاده از تصاویر به عنوان پاسخ ، امتیازدهی و موارد دیگر است.

8. ARI Stream Quiz

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

ARI Stream Quiz به شما این امکان را می دهد تا با جمع آوری آدرس ایمیل و نام کاربری ، از آزمونها برای lead generation استفاده کنید.

این برنامه از ادغام با MailChimp و سایر ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل پشتیبانی می کند. به غیر از تولید سرنخ ، سازنده مسابقه واقعی دارای رابط کاربری آسان برای ساختن آزمونهای شما است.

این برنامه برای عملکرد سریعتر از AJAX استفاده می کند ، دارای چندین قالب، یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی ، پشتیبانی از Open Graph و موارد دیگر است.

9. Chained Quiz

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

Chained Quiz یک افزونه مسابقه وردپرس با ویژگی منطق مشروط است که سوال بعدی در مسابقه به پاسخ کاربر به سوال قبلی بستگی دارد.

این به شما امکان می دهد آزمونهای شخصیتی بسیار تعاملی ایجاد کنید که به صورت پویا تغییر می کنند.

از پاسخ های چند گزینه ای ، تک گزینه ای و انشایی پشتیبانی می کند. می توانید به هر پاسخ صحیح امتیازبندی کنید و تصمیم بگیرید که وقتی کاربر پاسخی را انتخاب کرد چه کاری انجام دهد.
بهترین افزونه آزمون وردپرس کدام یک است؟

پس از بررسی هر یک از این افزونه ها ، ما معتقدیم که Formidable Forms ، LearnDash و TryInteract جامع ترین راه حل های ساخت مسابقه در بازار هستند.

اگر به دنبال یک راه حل برای اضافه کردن آزمونها به وردپرس و ویژگی های فرم پیشرفته ساخت هستید ، ما اکیدا توصیه می کنیم که با Formidable Forms همراه باشید.

اگر می خواهید روشی ساده برای ایجاد آزمونهای تعاملی در وب سایت دوره داشته باشید ، LearnDash یک گزینه عالی است.

اگر به دنبال ایجاد مسابقه های ویروسی به سبک Buzzfeed هستید ، TryInteract گزینه مناسبی برای آن است زیرا با بسیاری از الگوهای آماده برای استفاده همراه است.

9 افزونه برتر آزمون برای وردپرس 2021

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه آزمون برای وردپرس کمک کرده باشد.

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.


کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس