افزودن شماره تلفن به خروجی آدرس در صفحه My account ووکامرس

admin وردپرس, ووکامرس 2020/12/27 302 0

افزودن شماره تلفن به خروجی آدرس در صفحه My account ووکامرس

Add a phone number to my WooCommerce account page

سفارشی کردن صفحه “حساب من” ووکامرس یکی از بیشترین درخواست های طراحان و توسعه دهندگان است.

صفحه “حساب من”  قسمت ضروری از یک وب سایت تجارت الکترونیکی است و  برای عملکرد صحیح آن ، باید به خوبی طراحی شود تا به کاربران امکان استفاده کامل از مدیریت حساب را بدهد که البته می توانید این بخش را به صورت سفارشی و مطابق با سلیقه ی خود تنظیم کنید.

صفحه “My Account” یک صفحه واقعی وردپرس است که می توانید آن را  در قسمت “صفحات” پیدا کنید و حاوی کد کوتاه WooCommerce است.  خروجی این صفحه کد کوتاه برگه های پیش فرض و در عین حال پیچیده مدیریت حساب و محتوای منحصر به فرد آنها است.

محتوای این پست از وب سایت پنگاش را به آموزش اضافه کردن شماره تلفن در صفحه حساب من برای یک وب سایت فروشگاهی ووکامرس اختصاص می دهیم . با ما همراه باشید!

افزودن شماره تلفن به خروجی آدرس در صفحه My account ووکامرس

برای ویرایش خروجی آدرس ها در صفحه “حساب من” برای ووکامرس ، باید 3 فیلتر اضافه کنیم:

1- ما در ابتدا نیاز به استفاده از شورت کد woocommerce_my_account_my_address_formatted_address برای جمع کردن هر مقدار جدیدی که می خواهیم اضافه کنیم،داریم.

2- در مرحله ی بعدی باید از کد کوتاه  woocommerce_localisation_address_formats برای ویرایش ساختار آدرس با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور محل سکونت خود، استفاده کنید.

3- در پایان، باید شورت کد woocommerce_formatted_address_replactions را به روز کنید تا ووکامرس رشته جایگزین شما را با داده های واقعی جایگزین کند.

افزودن شماره تلفن به خروجی آدرس در صفحه My account ووکامرس

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس