افزودن باکس جستجو به نوار پیمایش

زهرا فنودی وردپرس 2020/12/08 204 0

افزودن باکس جستجو به نوار پیمایش

Add a search box to the navigation bar

وردپرس افزودن منوها و زیر منوها را واقعا آسان می کند. شما می توانید پیوندها را به مهمترین صفحات، دسته ها یا موضوعات ، پست های وبلاگ و حتی پیوندهای سفارشی مانند نمایه رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید.

وضعیت دقیق منو به قالب وردپرس شما بستگی دارد. بیشتر تم ها گزینه های مختلفی دارند ، بنابراین می توانید منوهای مختلفی ایجاد کنید که در مکان های مختلف نمایش داده شوند.

به عنوان مثال، اکثر تم های وردپرس دارای یک منوی اصلی هستند که در بالا نشان داده می شود. برخی از قالب ها ممکن است شامل یک منوی ثانویه ، یک منوی فوتر ، یا یک منوی پیمایش تلفن همراه نیز باشد.

در این پست آموزشی، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید به راحتی یک  فرم جستجو  را در nav menu سایت وردپرسی خود اضافه کنید.

منوی پیمایش چیست؟

nav menu لیستی از پیوندها است که به مناطق مهم یک وب سایت اشاره دارد و معمولا به عنوان یک نوار افقی از پیوندها در بالای هر صفحه در یک وب سایت ارائه می شوند.

منوهای پیمایش ساختار سایت شما را ایجاد می کنند و به بازدیدکنندگان کمک می کنند آنچه را که می خواهند پیدا کنند. تصویر زیر نحوه نمایش منوی پیمایش دریک سایت را نشان می دهد.

هدف اصلی ما،قرار دادن کادر جستجو در داخل منوی اصلی پیمایش وردپرس است،برای این دسترسی کافیست،کد زیر در انتهای فایل functions.php  قالب وب سایت خود اضافه کنید.

در قطعه کد بالا، نوار جستجو از طریق فیلتر اضافه می شود و یک فرم ورودی جستجو را مستقیما به فهرست اصلی WordPress سایت شما تزریق می کند.

افزودن باکس جستجو به نوار پیمایش

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

برچسب ها

برچسبی برای نمایش وجود ندارد

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
تماس