تغییر عنوان آدرس حمل و نقل و صورت حساب در ووکامرس

زهرا فنودی وردپرس, ووکامرس 2021/01/13 448 0

تغییر عنوان آدرس حمل و نقل و صورت حساب در ووکامرس

  Change shipping and billing address title in WooCommerce

ووکامرس یک افزونه رایگان وردپرس است که قابلیت تجارت الکترونیکی را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند تا بتوانید یک فروشگاه آنلاین داشته باشید. وب سایت وردپرس شما تنها با چند کلیک به یک وب سایت تجارت الکترونیکی کاملا کاربردی تبدیل می شود.

اگر شما فروشگاه خود را با ووکامرس راه اندازی کرده اید بدون شک در صفحه پرداخت محصولات انتخاب شده از سوی کاربر، گزینه هایی مانند آدرس حمل و نقل (shipping) و صورت حساب (billing) را مشاهده کرده اید.

تغییر عنوان آدرس حمل و نقل و صورت حساب در ووکامرسبخش حمل و نقل و صورت حساب ووکامرس مهمترین بخش در پرداخت است و در حالت پیش فرض به خوبی کار می کند.

شما می توانید عنوان آدرس ها را در صفحه حساب من (My Account) ووکامرس به عنوان مورد نظر خود تغییرنام دهید.

تنها کاری که شما لازم است انجام دهید قراردادن قطعه کد زیر در فایل function.php قالب سایت است.

تغییر عنوان آدرس حمل و نقل و صورت حساب در ووکامرس

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس