سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس

admin وردپرس, ووکامرس 2020/12/24 441 0

سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس

Customize product tabs in WooCommerce

مخزن افزونه WordPress.org گزارش می دهد که ووکامرس بیش از یک میلیون نصب فعال دارد. دلیل آن این است که WooCommerce به یک راه حل فوق العاده محبوب تجارت الکترونیکی برای وردپرس تبدیل شده است. امروزه اکثر سایت های تجارت الکترونیک به ساده ترین تا پیچیده ترین فروشگاه های آنلاین نیاز دارند. و اکثر آنها می خواهند فروشگاه اینترنتی خود را با ووکامرس بسازند. این امر عمدتا به دلیل انعطاف پذیری ارائه شده و سهولت سفارشی سازی است.

دلیل اصلی محبوبیت WooCommerce این است که، تقریبا همه ویژگی ها یا قابلیت های مورد نیاز شما را پوشش می دهد و شما می توانید با استفاده از کدهای php  به سفارشی سازی بخش های مختلف آن بپردازید بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه  به افراد دیگری شوید.

به عنوان یک مالک فروشگاه ، ممکن است بخواهید برای جذب یازدیدکنندگان و اعتماد بهتر آن ها، اطلاعات بیشتری در مورد محصولات خود ارائه کنید. در آموزش زیر ، من قصد داریم از چند قلاب Action و Filter ارائه شده توسط ووکامرس استفاده کنیم که به ما امکان می دهد زبانه های محصول را در ووکامرس اضافه یا ویرایش کنیم.

اگر از ووکامرس استفاده می کنید، حتما متوجه شده اید که در صفحه محصول سه زبانه وجود دارد:

Description: توضیحات

Additional Information: اطلاعات اضافی

Reviews: نظرات

در نظر داشته باشید که شکل ظاهری این زبانه ها به قالب شما بستگی دارد.

سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس

افزودن زبانه های محصول در ووکامرس:

با وارد کردن نام زبانه در قطعه کد زیر می توانید یک زبانه سفارشی در فایل functions.php خود اضافه کنید:

سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس حذف زبانه های محصول در WooCommerce:

کافیست نام زبانه مورد نظر را در قطعه کد زیر و در فایل functions.php قالب خود پیاده سازی کنید تا آن زبانه حذف شود.

سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس

تغییر نام زبانه های محصول WooCommerce:

برای این منظور ، ما فقط کد بالا را که برای حذف زبانه های محصول قبلا اضافه کرده ایم از فایل  functions.php جدا می کنیم و پس از آن کد قطعه زیر را برای تغییر نام زبانه های محصول اضافه می کنیم:

سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس

تغییر ترتیب زبانه های محصول WooCommerce:

با پیاده سازی قطعه کد زیر در فایل function.php می توانید به راحتی محل قرار گیری زبانه هیا محصول را تغییر دهید.

سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس

سفارشی سازی زبانه های محصول WooCommerce :

قطعه کد زیر را اضافه کنید تا زبانه توضیحات را با یک عملکرد سفارشی در فایل functions.php جایگزین کنید:

سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس

در اینجا ، تابع () woo_custom_description_tab_content یک تابع سفارشی در خط شش است. شما می توانید عملکرد خود را اضافه کرده و قوانین عملکرد را درون عملکرد تنظیم کنید.

اگر نمی خواهید این فرآیندها را دنبال کنید یا از هر نوع کدگذاری می ترسید و تمایل دارید یک افزونه رایگان برای سفارشی سازی زبانه های محصول در اختیار داشته باشید. می توانید از WPB WooCommerce Custom Tab Manager استفاده کنید.

اگر می خواهید صفحه جزئیات محصول سایت خود را با روشی آسان و سریع تنظیم کنید، WPB WooCommerce Custom Tab Manager مناسب شما است. این پلاگین ساده و رایگان به شما امکان می دهد تعداد زیادی زبانه محصول سفارشی با توجه به نیاز خود و با رابط کاربر پسند اضافه کنید.

ویژگی های افزونه WPB WooCommerce Custom Tab Manager :

با توجه به نوع پست سفارشی ، زبانه سفارشی را اضافه کنید.
کد کوتاه پلاگین دیگر را می توان در زبانه های سفارشی قرار داد.
سیستم مدیریت اولویت زبانه ، شما می توانید ترتیب زبانه ها را تنظیم کنید.
سیستم قابلیت مشاهده زبانه ، می توانید هر زبانه را با یک کادر تأیید ساده فعال یا غیرفعال کنید. بنابراین نیازی به حذف هر Tab نیست.

سفارشی سازی زبانه های محصول در ووکامرس

زبانه های محصولات WooCommerce یک روش عالی برای گفتن همه چیز و هر چیزی است که در مورد محصول شما باید به مشتریان خود بگویید. امیدوارم که قطعه کد زیر به سفارشی کردن برگه های محصول خود کمک کند.

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس