پنهان کردن اعلان بروزرسانی وردپرس

admin وردپرس 2020/09/03 447 0

پنهان کردن اعلان بروزرسانی در وردپرس

هشدار  یا اعلان بروزرسانی از نظر امنیتی مهم می باشد و با این اعلام یا هشدار شما را ترغیب می کند که این بروزرسانی را در پیشخوان وردپرس خود انجام داده و به نسخه های بالاتر ارتقا دهید .

پنهان کردن اعلان بروزرسانی

آپدیت یا بروز رسانی وردپرس به دو صورت انجام می گیرد که یکی به صورت کامل اتوماتیک و خودکار است و دیگری به صورت دستی می باشدکه آخرین نسخه وردپرس را از مخزن وردپرس دانلود کرده و به صورت دستی بروزرسانی می کنیم

گاهای اوقات دوست ندارید به نا به هر دلایلی پیام به روزرسانی وردپرس در پیشخوان نمایش داده شود . قبول داریم خدایی این پیام روی مخ هست . پس چکار باید کنیم؟

پنهان کردن اعلان بروزرسانی

شما بهتر است برای این کار فایل functions.php قالب خود را باز کرده و کد زیر را در آن قرار دهید .می توانید در هر جای فایل مورد نظر خود این کد را قرار دهید ولی باید تلاش کنید که افزودن کد در یک فانکشن دیگر قرار نگیرد و باعث از کار افتادن سایت شما نشود .

به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر کار نسخه پشتیبان تهیه کنید

پنهان کردن بروزرسانی وردپرس

ما به شما توصیه می کنیم همیشه وردپرس و افزونه های نصبی خود را به روز و در حالت آخرین نسخه قرار دهید .

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس