نمایش برچسب های مطالب ارسال شده

admin وردپرس 2020/09/06 287 0

نمایش برچسب های مطالب ارسال شده:

برچسب های وردپرس یکی از ابزاری است که می توانید بر اساس جزئیات مشابه برای گروه بندی پست های خود استفاده کنید.معمولاً برچسب ها در زیر یک پست یا در نوار کناری قرار دارند. هنگامی که یک بازدید کننده بر روی یک برچسب خاص کلیک می کند ، وردپرس یک صفحه بایگانی (صفحه برچسب) را باز می کند.تمام پست ها و انواع پست های سفارشی را که دارای برچسب های مشابه هستند،فهرست می کند.برچسب ها نقش حیاتی در سازماندهی محتوای و تأثیر مستقیم بر تجربه کاربر و سئو سایت شما را دارند.

نحوه نمایش برچسب های مطالب ارسال شده

روش های نمایش برچسب ها:

نمایش با [get_the_tags]

به عنوان مثال ، وقتی می خواهید خروجی را با جزئیات تنظیم کنید ، مانند افزودن یک کلاس به رنگ برچسب ها ، می توانید از get_the_tags استفاده کنید.

نمایش یک لیست بدون پیوند:

این مورد در هنگامی کاربرد دارد که قصد نداریم برچسب ها پیوند باشند اما می خواهم آنها را در یک لیست غیر مرتب ، با هر برچسب در یک <li> نمایش دهیم.

get_the_tags به شما امکان می دهد بدون پیوند مرتبط، آن ها را چاپ کنید.

نمایش برچسب ها با لینک:

این گزینه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که شما قصد دارید برچسب را نه فقط به عنوان متن بلکه به عنوان پیوندی نمایش دهید که همه پست های فیلتر شده توسط برچسب داده شده را نمایش دهد.

نمایش برچسب های مطالب ارسال شده:

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس