افزونه WP Facebook Review Show

افزونه WP Facebook Review Show یک افزونه حرفه‌ای جهت نمایش صفحه‌ی فیس‌بوک در وردپرس است که نظرات و پیشنهادات صفحه فیس‌بوک را به آسانی و به شکلی باورنکردنی نمایش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد تا از بررسی اکانت‌های متعدد خود در صفحه نمایش بازدید کنید.

این افزونه با قدرتمندترین قالب‌های نمایشی شامل ۱۰ قالب زیبای طراحی‌شده برای بررسی صفحات با رتبه‌بندی کاربر و ۱۰ قالب زیبای جذاب همراه با نوار ارائه می‌شود که اطلاعات صفحه را در خلاق‌ترین حالت نمایش می‌دهند.

بعد از نصب این افزونه، به راحتی قادر به جذب طرفداران بیشتری برای صفحه فیس‌بوک خود خواهید بود؛ چرا که مجموعه قابل توجهی از نظرات کاربران صفحه فیس‌بوک را نمایش می‌دهد.

افزونه WP Facebook Review Show

شما می‌توانید محبوبیت بیشتری را با گزینه ویترین در افزونه WP Facebook Review در بازار رسانه‌های اجتماعی کسب کنید!

و اگر شما دارای هر صفحه کسب و کار یا صفحه وبلاگ شخصی باشید، این افزونه برای شما شگفت‌انگیز خواهد بود. از آنجا که WP Facebook Review قصد دارد بهترین کار را برای جذب مشتریان و بازدیدکنندگان برای سایت شما انجام دهد.

این، به نوبه خود، به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود و یا طرفداران شخصی‌تان را با نمایش جذاب بررسی‌ها گسترش دهید.

WP Facebook Review Show حتی این گزینه را دارد که فقط بالاترین امتیاز از نظر کاربران را با انتخاب چند صفحه‌ی محدود نشان دهد. چنین سیستم نمایش نظرسنجی به شما اعتبار بیشتری می‌بخشد،

یکپارچگی شما را افزایش می‌دهد، سایت شما را قابل اعتمادتر می‌کند و می‌توانید اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان و مخاطبان شما به قالب شما اعتماد دارند.

و اما بهترین قسمت این افزونه: به آسانی و فقط با استفاده از یک ابزارک خوب و کارآمد. در کنار ساده‌ترین گزینه‌های پیکربندی، شما می‌توانید تمام نظرات فیس‌بوک خود را به عنوان gamechanger در بازار نشان دهید!

افزونه WP Facebook Review Show

بنابراین می‌توانید از یک حضور آنلاین قوی و قابل اعتماد لذت ببرید، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید، اعتبار سایتتان را نشان دهید و موقعیت سایت خود را در ذهن بازدیدکنندگان با WP Facebook Review Showcase تقویت کنید!

لیست ویژگی‌ها

در صفحه خود، نظرات و پیشنهادات را نمایش دهید.

ایجاد صفحه نظرات در فیس‌بوک به صورت نامحدود

تنظیمات بررسی‌ها و نظرات توسط افزونه نامحدود هستند و بنابراین شما می‌توانید تعداد نامحدودی از بررسی‌ها و نظرات مربوط به صفحه فیس‌بوک خود را از طریق افزونه WP Facebook Review Showcase ایجاد کنید.

۱۰ قالب از پیش طراحی‌شده برای برجسته‌سازی اطلاعات صفحه.

بخش نشان یا برجسته‌سازی در صفحه شما محبوبیت شما را در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد؛ با نمایش میانگین رتبه‌بندی صفحه بر اساس رتبه‌بندی (از ۵ ستاره) که توسط دنبال کنندگان ارائه می‌شود.

شما می‌توانید نشان (badge) خود را که شامل این اطلاعات است با کمک ۱۰ قالب متفاوت از قبل طراحی‌شده و در دسترس ارائه کنید و می‌توانید از بین قالب‌ها و انواع نمایش‌ها نشان مورد نظر خود را انتخاب کنید!

۱۰ قالب پیش‌فرض برای نظرات همراه با امکان امتیازدهی کاربر.

نظرات مربوط به سایت خود را با رتبه‌بندی کاربر با کمک ۱۰ قالب پیش‌فرض دریافت کنید؛ یک تعریف جدید برای میزان پویایی سایت شما همراه با نمایش نظرات بر روی صفحه‌تان ارائه می‌شود.

تمام قالب‌ها با سبک‌های مختلف انیمیشن برای نمایش نظرات ارائه می‌شوند

هر قالب افزونه به طور کامل با انواع سبک‌های انیمیشن مجهز شده است؛ بنابراین شما می‌توانید نظرات را به صورت جذاب از طریق گزینه‌های انیمیشن منحصر به فرد نمایش دهید و هر یک از سبک‌های انیمیشن را می‌توان توسط کاربر طبق نیاز خود، فعال یا غیر فعال کنید.

نمایش نظرات با استفاده از صفحه‌بندی / بارگذاری بیشتر / نمایش تمام گزینه‌ها.

اگر شما یک کسب و کار یا وبلاگ محبوب دارید که توسط همه کاربران در فیس‌بوک، فوق‌العاده مثبت ارزیابی شده است و تمایل دارید همه آن‌ها را در سایت خود داشته باشید، ما تمام این کارها را برای شما به صورت یکجا انجام می‌دهیم؛ با این حال، نمایش تعداد بسیار زیادی از نظرات به صورت یکجا را باید با تصمیم‌گیری عاقلانه با توجه به کیفیت و سرعت سایتتان انتخاب کنید.

بنابراین آنچه که در افزونه WP Review Showcase وجود دارد – گزینه‌ای برای نمایش بخش خاصی از نظرات مربوط به سایت شما است، همه چیز تنها با صفحه‌بندی، بارگذاری بیشتر و نمایش تمام گزینه‌ها نشان داده می‌شود. به این ترتیب شما همه چیز را یکجا در سایت خود دارید، بخشی از آن را نمایش داده می‌شود و شما به مخاطبان خود برای مشاهده عنوان بسیاری از نظرات، آزادی می‌دهید. همه این‌ها در حالی صورت می‌گیرد که افزونه، اجازه نمی‌دهد کیفیت و سرعت سایت شما تحت تأثیر قرار گیرد.

فقط ۵ ستاره را نمایش دهید

با نمایش ۵ ستاره مربوط به نظرات در سایت خود، شما اعتبار سایت را برای بازدیدکننده‌ی اولیه بالا می‌برید و آن‌ها را با نمایش نظرات، تحت تأثیر قرار می‌دهید. این افزونه به شما اجازه می‌دهد پیکربندی نمایش نظرات را طوری تنظیم

کنید که نظرات دارای ۵ ستاره را در ویترین فیس‌بوک سایتتان نشان دهد. در نظر بگیرید که مشاهده‌ی ۵ ستاره برای بازدیدکنندگان، چگونه آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد!

مخفی کردن نظرات منفی

شما می‌توانید با ارائه‌ی توصیه‌های مثبت بازدیدکنندگان، اعتبار و صحت خود را افزایش دهید.

گزینه کش (Cache) برای بارگذاری سریع‌تر صفحه شما

برای بهینه‌سازی و افزایش سرعت سایت شما و ایجاد صفحات سریع‌تر، گزینه کش نیز در افزونه قرار گرفته است.

طرح‌های مختلف نظرات را انتخاب کنید

لذت بردن از تغییرات در طرح‌های مربوط به نظرات که می‌توانید آن‌ها را انتخاب و استفاده کنید:

  • لیست
  • شبکه
  • اسلایدساز
  • چرخ فلک

ویژگی پیش‌نمایش در بکند (backend) – تست آسان قبل از راه‌اندازی

شما می‌توانید تمام تغییرات را در بکند (backend) انجام دهید و سپس تغییر مورد نظر خود را اعمال نمایید. در این صورت شما نیازی به جلو و عقب رفتن در بکند ندارید؛ وقتی که با افزونه ویترین WP Facebook Review کار می‌کنید. تغییرات خود را در بکند مشاهده کنید و قبل از راه‌اندازی، آن‌ها را به آسانی تست کنید!

استفاده آسان از طریق کد کوتاه و ابزارک

با استفاده از کد کوتاه تولیدشده توسط این افزونه می‌توانید صفحات خود را ایجاد کنید؛ همچنین فرصتی برای نمایش نظرات در قسمت‌های ابزارک (به شکل نوار یا پاورقی) داشته باشید.

ترجمه‌ی آماده

افزونه را به هر زبان محلی ترجمه کنید و از طریق این افزونه به نمایش همه چیز با زبان مورد نظر خود بپردازید.

کاملاً ریسپانسیو، سازگار با سئو

این افزونه به طور کامل، با تمام اندازه‌ها و رزولوشن‌های صفحات، ریسپانسیو و واکنشگرا است؛ بنابراین در هر دستگاه مورد استفاده توسط کاربران، افزونه به همان اندازه جذاب و چشم‌نواز خواهد بود. همچنین افزونه به گونه‌ای طراحی‌شده است که گوگل فرندلی است و وب‌سایت شما را می‌پسندد.

افزونه WP Facebook Review Show

دموی افزونه

دوستان  عزیز این افزونه کمی با زمان به روز رسانی می گردد اگر بعد از خرید افزونه شما به روز نبود با ما اطلاع تا نسخه به روز را برا برای شما ارسال کنیم

نسخه افزونه کاملا اصلی بود و هر نوع خرید و فروش بعد از خرید از سایت پیگرد قانونی دارد

 کاربرانی که نسخه را از سایت ما خریداری نکنند نسخه بروزرسانی را نیز دریافت نمی کنند

22,000 تومان – خرید

برچسب ها

برچسبی یافت نشد

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس