افزونه WooCommerce Referral Scheme WordPress

افزونه WooCommerce Referral Scheme WordPress

WooCommerce Referral Scheme WordPress Plugin

افزونه Referral Scheme یک افزونه وردپرس است و به پلاگین ووکامرس وابسته است. یک افزونه Referral Scheme تعداد کد منحصر به فرد اختصاص داده شده به حساب شما را ایجاد می کند.

شما می توانید برای ارجاع دوستان خود و دریافت جایزه از این کد استفاده کنید! هنگامی که کد ارجاع را به دوست خود ارجاع می دهید، آنها امتیازاتی را کسب می کنند که در بخش تنظیمات ووکامرس وارد می کردید. شما و دوستتان هر دو امتیاز یکسانی خواهید گرفت.

برای خرید هر یک از محصولات ووکامرس می توانید از این امتیازات استفاده کنید و بر اساس امتیاز تخفیف خواهید گرفت.برای دریافت کد ارجاع، وارد سیستم شوید و سپس از صفحه حساب من بازدید کنید. در اینجا کد ارجاع خود را برای به اشتراک گذاری دریافت خواهید کرد.

افزونه WooCommerce Referral Scheme WordPress

استفاده از این افزونه بسیار آسان است، پس از نصب  افزونه Referral Scheme  شما میتوانید تعیین کنید که در ازای هر اشتراک گذاری کد زیرمجموعه گیری به کاربر زیر مجموعه گیر و کاربر زیر مجموعه چه مقدار امتیاز داده شود. برای مثال شما میتوانید مقدار امتیاز را 5000 امتیاز که برابر با پنج هزار تومان است در نظر بگیرید. در این صورت کاربر پس از زیرمجموعه گیری پنج هزار تومان امتیاز میگیرد و میتواند در هنگام پرداخت های خود از آن استفاده کند و مبلغ کمتری به ازای خرید از سایت شما پرداخت کند.

توجه: پس از نصب افزونه بخشی به اسم کد ریفرال به فرم ثبت نام ووکامرس شما اضافه خواهد شد که کاربر تنها با استفاده از کد دریافتی میتواند از امتیاز استفاده کند.

روش  استفاده از افزونه  Referral Scheme 

1. بعد از نصب افزونه، گزینه Referral Scheme Plugin Setting را در زیر زبانه تنظیمات Woocommerce در داشبورد مشاهده خواهید کرد.

افزونه WooCommerce Referral Scheme WordPress 2. سپس باید به صفحه ها ->همه صفحات بروید در اینجا 5 صفحه از قبل ایجاد شده را خواهید دید که در تصویر نشان داده شده است.

افزونه WooCommerce Referral Scheme WordPress 3. برای دریافت کد ارجاع، وارد سیستم شوید و سپس صفحه حساب من را وارد کنید. در اینجا کد ارجاع خود را برای به اشتراک گذاری دریافت خواهید کرد.

افزونه WooCommerce Referral Scheme WordPress 4. اکنون می توانید لینک وب سایت و کد ارجاع را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

5.شما نیاز به وارد کردن کد ارجاع مشترک در قسمت کد ارجاع دارید، همانطور که در تصویر نشان داده شده است.

افزونه WooCommerce Referral Scheme WordPress 6. پس از ثبت نام کاربران، لینک وب سایت و کد ارجاع را در ایمیل ثبت شده خودشان دریافت می کنند.

7. می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید از امتیازات جمع شده برای خرید خود استفاده کنید یا خیر.

ویژگی های افزونه WooCommerce Referral Scheme

 • بر اساس ووکامرس
 • تولید خودکار و آسان کدهای زیرمجموعه گیری
 • اشتراک گذاری آسان کد ارجاع
 • استفاده آسان و کاربرپسند
 • محاسبه راحت امتیازات
 • افزایش کابران سایت
 • طراحی کاملا واکنش گرا و ریسپانسیو
 • بسیار کم حجم
 • معرفی سایت به کاربران جدید
 • قابلیت شخصی سازی و سفارشی سازی کامل
 • سازگاری کامل با تمام مرورگرهای پرکاربرد
 • دارای پنل مدیریت و تنظیمات پیشرفته با قابلیت های کلیدی
 • و …

افزونه WooCommerce Referral Scheme WordPress

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

45,000 تومان – خرید

برچسب ها

برچسبی یافت نشد

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس