رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

Fix errors and problems of WordPress site

وردپرس در طول عمر سیزده ساله ی خود، افراد بی شماری را قادر ساخته است تا وب سایت ها و مشاغل شخصی خود را به صورت آنلاین راه اندازی کنند. این یک شاهکار کاملا چشمگیر و شاهدی بر توانایی های  این پلتفرم است.

با توجه به اینکه افراد زیادی از این پلتفرم در محیط های مختلف و برای اهداف مختلف استفاده می کنند، همه چیز همیشه آسان پیش نمی رود و کاربران در این مسیر با مشکلاتی مواجه می شوند.

شما بازدیدکنندگان عزیز ابتدا با رایج ترین خطاهای وردپرس آشنا می شوید و سپس می توانید در صورت تمایل، رفع ایرادات و مشکلات موجود در وب سایت های خود را به  سایت پنگاش بسپارید.

متدول ترین خطاهای وردپرس عبارتند از:

1- Parse or Syntax Error:

خطاهای تجزیه یا نحوی رایج وردپرس اغلب هنگام افزودن قطعه کد به سایت شما از طریق فایل functions.php رخ می دهد. هنگام بارگیری مجدد ، به جای سایت خود چیزی مانند صفحه بالا مشاهده می کنید.

2- Internal Server Error:

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

یکی دیگر از مشکلات رایج وب سایت های وردپرس خطای داخلی سرور یا خطای    500است.نمایش این خطا به این معنی است که مشکلی پیش آمده است اما سرور شما قادر به شناسایی این مشکل نیست.

3- Error Establishing a Database Connection:

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسینمایش خطای فوق به این معناست که وردپرس نمی تواند به پایگاه داده سایت متصل شود. پایگاه داده جایی است که وردپرس تمام محتوای شما را ذخیره می کند ، مانند پست ها و صفحات و سایر اطلاعات حیاتی.

پایگاه داده یک قسمت اساسی از وب سایت است که سایت شما بدون آن وجود ندارد. در نتیجه، هنگامی که اتصال قطع می شود ، سایت شما نیز دچار مشکل خواهد شد.

4- White Screen of Death:

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

صفحه سفید مرگ (WSOD) در وردپرس ، مشابه صفحه آبی مرگ برای کاربران ویندوز است.نمایش صفحه سفید مرگ به این معنا است که سایت شما از بین رفته است و مرورگرهای شما صفحه ای را نشان می دهند که هیچ چیزی روی آن نیست.

WSOD می تواند کل سایت شما را تحت تأثیر قرار دهد اما گاهی اوقات فقط در بخشی از وب سایت شما وجود دارد.

5- WordPress Sidebar Below Content :

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

این خطا شرایطی را توصیف می کند که نوار کناری وب سایت شما دیگر در کنار محتوای اصلی که متعلق به آن است نیست، بلکه به جای آن در زیر آن حرکت می کند.

دیدن این خطا می تواند کاملا ناامید کننده باشد و شما را در مورد درستی قالب وب سایت خود، دچار نگرانی کند.

با این حال، وقتی طرح شما خراب می شود ، لزوما به این معنی نیست که قالب شما به با با تغییرات پیچیده ای همراه شده است و می توان آن را با رفع خطاهای موجود به حالت اصلی برگرداند.

6- Connection Timed Out:

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

اگر بارگیری سایت شما طولانی شود، در مرورگر شما خطایی نمایش داده می شود به این معنی که اتصال شما به پایان رسیده است.

دلیل بروز این خطا این است که،سایت شما سعی در انجام کارهایی بیش از توان سرور داشته باشد و به ویژه در محیط های میزبانی مشترک با منابع محدود، احتمال رخ دادن این خطا خیلی بیشتر است.

7- Images Not Uploading:

مشکلات بارگذاری تصویر در وردپرس می تواند به روش های مختلف آشکار شود:

  • تصاویر موجود در سایت شما دیگر نمایش داده نمی شوند.
  • نمی توانید پرونده های رسانه ای را در سایت خود بارگذاری کنید.
  • وقتی بارگذاری انجام شد ، تصویر به صورت شکسته نمایش داده می شود.
  • کل کتابخانه رسانه به درستی نمایش داده نمی شود

8- Locked Out of the WordPress Admin Area:

قفل شدن پنل ادمین و عدم دسترسی به آن، برای هیچ یک از مدیران وردپرس حس خوشایندی را به وجود نخواهد آورد.

ساده ترین دلیل نمایش این خطا، واردکردن نام کاربری و رمز عبور نادرست است. ممکن است تصور کنید از آن جایی که همه ی ما راهی برای بازیابی رمز عبور ناحیه مدیریت وب سایت خود داریم پس رفع این مشکل به آسانی امکان پذیر است، در حالی که این تنها ساده ترین حالت ممکن است و علت  نمایش چنین خطایی می تواند بسیار پیچیده باشد.

9- WordPress Maintenance Mode Stuck:

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

در حالی که شما در حال به روزرسانی وب سایت هستید،برای بازدیدکننده ای که سعی در دسترسی به سایت شما دارد صفحه ای به او نشان داده می شود  با این معنی که به زودی باز خواهید گشت.

گاهی اوقات وقتی در هنگام بروزرسانی مشکلی پیش می آید و انجام بروزرسانی لغو می شود یا زمان آن به اتمام می رسد، حالت تعمیر و نگهداری از بین نمی رود.

خبر بد این است که، وقتی آپدیت کردن سایت با اختلال مواجه شود، شما از قسمت مدیریت هم قفل می شوید.

10- Errors 404 and Missing Images:

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

شما از یک پست موجود بازدید می کنید اما در عوض صفحه ی خطای 404 را مشاهده می کنید.با این حال سایر قسمت های وب سایت خوب استو دچاز هیچ گونه اختلالی نشده است.

با میلیون ها وب سایت که در آن ها  هزاران تنظیم مختلف سرور و ترکیبی بی نهایت از قالب ها و افزونه ها استفاده می شود ،بدون شک تعداد خطا و مشکلات به وجود آمده بسیار بیشتر از موارد مطرح شده می باشد. برای نمونه خطاهایی که در اثر بروزرسانی هسته وردپرس، یا نصب قالب و افزونه های جدید در وب سایت رخ می دهد.

توجه: با افتخار بیان می کنیم که کارشناسان متخصص و با تجربه ما در سایت پنگاش، پس از سیزده سال تجربه و کار با پلتفرم وردپرس، توانایی برطرف کردن تمام مشکلات  به وجود آمده در وب سایت های وردپرسی شما عزیزان را دارند.  هم چنین شما کاربران عزیز می توانید درخواست ایجاد هر گونه تغییر برای وب سایت های خود را نیز برایمان ارسال کنید.

رفع خطاها و مشکلات سایت وردپرسی

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس