رفع مشکل آپلود تصاویر در وردپرس

زهرا فنودی وردپرس 2021/03/05 73 0

رفع مشکل آپلود تصاویر در وردپرس

Fixed image upload problem in WordPress

اگر قادر به بارگذاری تصاویر نیستید ، بدون شک تعجب می کنید که چه عواملی باعث بروز مشکلات بارگیری تصویر در وردپرس شده و چگونه آن را برطرف کنید. ممکن است با یک خطای HTTP وردپرس یا یک خطای اندازه فایل مواجه شوید.

خطاهای بارگذاری تصویر وردپرس می تواند به طور غیرمنتظره یا در بعضی موارد ، پس از ایجاد تغییرات در سایت خود ، شروع شود. در هر صورت ، تلاش برای فهمیدن اینکه چرا وردپرس نمی تواند تصاویر یا فیلم ها را بارگذاری کند و حل آن نیاز دارد.

در این پست، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مشکل آپلود تصاویر در وردپرس را به راحتی برطرف کنید. ما همچنین توضیح خواهیم داد که علت این مسئله چیست و چگونه می توانید از آن جلوگیری کنید.

رفع مشکل آپلود تصاویر در وردپرس

رفع مشکل آپلود تصاویر در وردپرس

علت  خطای بارگذاری تصویر در وردپرس چیست؟

مسئله آپلود تصاویر در وردپرس معمولا به دلیل مجوزهای پرونده نادرست است. پرونده های وردپرس شما در سرور میزبان وب شما ذخیره می شوند و برای کار به مجوزهای پرونده و فهرست خاصی نیاز دارند.

مجوزهای اشتباه پرونده مانع خواندن یا بارگذاری پرونده وردپرس در سرور میزبان می شود. هنگام بارگذاری فایل تصویر ممکن است خطای زیر را داشته باشید:

ایجاد پوشه wp-content / uploads / 2019/04 امکان پذیر نیست. آیا فهرست اصلی آن توسط سرور قابل نوشتن است؟

رفع مشکل بارگذاری تصاویر در وردپرس

نشانه دیگر این مسئله این است که ممکن است تصاویر شما از کتابخانه رسانه ناپدید شوند.

رفع مشکل بارگذاری تصاویر در وردپرس

موضوعی که ذهن شما را درگیر می کند این است که  بخش آپلود تصاویر شما قبلا به درستی کار یکرد و الان چه کسی مجوزهای پرونده را تغییر داده است؟

به عنوان مثال، ارائه دهنده میزبانی وب شما ارتقاء یافته ای را انجام داد که به طور غیر منتظره ای مجوزهای پرونده را تغییر داد.

اگر همه موارد دیگر در وب سایت شما خوب کار می کند، پس می توانید به راحتی مجوزهای صحیح پرونده را برای حل مشکل بارگذاری تصویر اعمال کنید.

بیایید نگاهی به نحوه تنظیم مجوزهای صحیح فایل برای رفع مشکلات بارگذاری تصویر در وردپرس بیندازیم.

رفع مشکل بارگذاری تصویر در وردپرس:

برای تغییر مجوزهای پرونده باید از سرویس گیرنده FTP استفاده کنید.

ابتدا از طریق FTP به وب سایت خود متصل شوید و سپس به پوشه wp-content  بروید.سپس پوشه uploads را پیدا خواهید کرد، محلی که وردپرس تمام بارگذاری های رسانه ای شما از جمله تصاویر را در آن ذخیره می کند.

اکنون بر روی گزینه uploads کلیک راست کرده و سپس File Permissions را انتخاب کنید.

رفع مشکل بارگذاری تصاویر در وردپرس

کادر زیر مجوزهای پرونده را نشان می دهد. ابتدا باید مجوزهای پرونده را برای فهرست بارگذاریها و همه زیرشاخه های داخل آن روی 744 تنظیم کنید.

رفع مشکل بارگذاری تصاویر در وردپرس

برای انجام این کار ، 744 را در کادر مقدار عددی وارد کنید و سپس کادر کنار گزینه Recurse into subdirectories را علامت بزنید. اکنون بر روی دکمه رادیویی “اعمال فقط برای دایرکتوری ها” کلیک کنید.

برای اعمال این تغییرات بر روی دکمه تأیید کلیک کنید. سرویس گیرنده FTP شما اکنون شروع به اعمال مجوزهای پرونده برای فهرست ها می کند.

توجه: اگر به نظر نمی رسد تنظیم مجوزهای دایرکتوری روی 744 مشکل شما را حل کند ، 755 را امتحان کنید.

در مرحله بعدی ، باید مجوزهای پرونده را برای همه پرونده های موجود در فهرست بارگذاری تنظیم کنید.

برای انجام این کار ، روی فهرست بارگذاری راست کلیک کرده و مجوزهای پرونده را انتخاب کنید. در کادر محاوره ای مجوزهای پرونده ، مقدار عددی را به 644 تغییر دهید.

کادر کنار Recurse into subdirectories را علامت بزنید. در آخر ، باید روی دکمه رادیویی “فقط برای پرونده ها اعمال شود” کلیک کنید. برای اعمال این تغییرات بر روی دکمه تأیید کلیک کنید.

رفع مشکل آپلود تصاویر در وردپرس

سرویس گیرنده FTP اکنون مجوزهای مربوط به همه پرونده های داخل پوشه بارگذاری را تغییر می دهد. پس از اتمام کار ، می توانید به قسمت مدیریت وردپرس خود برگردید و دوباره تصاویر را بارگذاری کنید.

توجه: اگر نمی دانید چگونه از سرویس گیرنده FTP استفاده کنید ، می توانید از مدیر پرونده ارائه شده توسط شرکت میزبان وردپرس خود نیز استفاده کنید. از آنجا که تصاویر از هر میزبان متفاوت است ، برای یافتن دستورالعمل ها باید با پشتیبانی آنها صحبت کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا مشکل بارگذاری تصویر در وردپرس را برطرف کنید.

رفع مشکل آپلود تصاویر در وردپرس

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

برچسب ها

برچسبی برای نمایش وجود ندارد

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.


کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
تماس