دریافت فایل های یک محصول قابل بارگیری در ووکامرس

زهرا فنودی وردپرس, ووکامرس 2021/01/16 260 0

دریافت فایل های یک محصول قابل بارگیری در ووکامرس

get files of a downloadable product in WooCommerce

محصولات قابل بارگیری شامل کلیه محصولات دیجیتالی است که می توانند بصورت فایل بارگیری شوند،برنامه ها،آلبوم های موسیقی، فیلم ها، بازی ها و کتاب های الکترونیکی نمونه هایی از  Downloadable Products در ووکامرس هستند.

در این پست ابتدا نحوه ایجاد محصولات قابل بارگیری در ووکامرس را بیان می کنیم و سپس به شما نشان می دهیم  چگونه با پیاده سازی یک قطعه کد قادر به دریافت فایل های مربوط به یک محصول قابل بارگیری در فروشگاه ووکامرس هستید.

نحوه تعریف محصولات قابل بارگیری در ووکامرس:

1- برای تعریف یک محصول به عنوان قابل بارگیری باید به بخش “محصولات” بروید و “افزودن جدید” را فشار دهید. سپس در قسمت پایین به بخش داده های محصول بروید و کادر «بارگیری» را علامت بزنید.

دریافت فایل های یک محصول قابل بارگیری در ووکامرس

2- قیمت فروش محصول را تعیین کنید. می توانید قیمت ها را با انتخاب تاریخ شروع و پایان برنامه ریزی کنید.

دریافت فایل های یک محصول قابل بارگیری در ووکامرس

3- فایل محصول را بارگذاری کنید و نام و URL آن را مشخص کنید تا از آن آدرس قابل دانلود شدن باشد. اگر می خواهید چند فایل اضافه کنید، “افزودن پرونده” را فشار دهید و پرونده های بیشتری را بارگذاری کنید.

4- سپس اطلاعات مربوط به حداکثر تعداد بارگیری محصول،تاریخ انقضا (اگر می خواهید پیوند بعد از مدتی غیرقابل دسترس باشد، تعداد روزهای فعال بودن آن را وارد کنید)،وضعیت مالیات و طبقه مالیات را وارد کنید.

5- در این مرحله باید اطلاعات تکیملی و تنظیمات پیشرفته را وارد کنیدمانند: تعداد موجودی،حمل و نقل، محصولات مرتبط با این محصول و ویژگی های محصول.

6-  در پایان نیاز است تا رسانه (تصویر ، فیلم) مربوط به محصول را اضافه کنید و توضیحات محصول را ارائه دهید. همچین می توانید زمینه های سفارشی را اضافه کنید. منظور از فیلدهای سفارشی اطلاعات جزئی تر در مورد محصول است مانند سال انتشار، منبع انتشار، نسخه محصول و …

دریافت فایل های یک محصول قابل بارگیری در ووکامرس

دسترسی به فایل های قابل بارگیری برای یک محصول قابل بارگیری در ووکامرس:

در صورتی که نیاز دارید تمام فایلهای قابل بارگیری از یک محصول قابل بارگیری WooCommerce را در عملکرد سفارشی خود دریافت کنید. کافیست قطعه کد زیر را در فایل function.php قالب وب سایت فروشگاهی خود قرار دهید.

ابتدا یک تابع با نام ()get_download تعریف می کنیم و سپس متغیر محصول با نام product$ را به آن ارسال میکنیم. در داخل شرط if قابل بارگیری بودن محصول را بررسی می کنیم. در صورت صحیح بودن بودن خروجی شرط، این تابع تمام فایل ها به همراه نام و شناسه محصول را در قالب یک آرایه برمیگرداند.

دریافت فایل های یک محصول قابل بارگیری در ووکامرس

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس