نحوه افزودن کاربر مدیریت در وردپرس با استفاده از FTP

زهرا فنودی وردپرس 2021/05/05 106 0

نحوه افزودن کاربر مدیریت در وردپرس با استفاده از FTP

عدم دسترسی به قسمت مدیریت وردپرس برای ناامیدکننده است. به همین دلیل ما به شما نشان داده ایم که چگونه از طریق MySQL یک کاربر مدیر را در وردپرس اضافه کنید. اخیرا یکی از خوانندگان ما پرسید که آیا امکان افزودن کاربر مدیر در وردپرس با استفاده از FTP وجود دارد؟ البته که انجام این کار وجود دارد.

در این پست، ما به شما نحوه افزودن کاربر مدیر در وردپرس با استفاده از FTP را نشان خواهیم داد.

نحوه افزودن کاربر مدیریت در وردپرس با استفاده از FTP

چرا ممکن است نیاز به افزودن کاربر سرپرست در وردپرس با استفاده از FTP داشته باشید؟

بعضی اوقات ممکن است نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را در یک سایت وردپرسی فراموش کنید و نتوانید به قسمت مدیریت وارد شوید.

یکی از راه های انجام این کار افزودن کاربر مدیر به پایگاه داده وردپرس با استفاده از MySQL است. اما ممکن است نتوانید به phpMyAdmin متصل شوید یا نمی خواهید مستقیماً درخواستهای MySQL را اجرا کنید.

برخی از کاربران ممکن است سایت خود را هک کرده و حساب سرپرستی آنها حذف شود. در این صورت ، افزودن کاربر مدیر با استفاده از FTP می تواند به سرعت دسترسی شما را به قسمت مدیریت وردپرس بازیابی کند.

با گفتن این موارد، بیایید ببینیم که چگونه می توانید با استفاده از دسترسی FTP به راحتی یک کاربر مدیر را در وردپرس اضافه کنید.

افزودن کاربر مدیریت در وردپرس با استفاده از FTP

اولین چیزی که شما نیاز دارید یک سرویس گیرنده FTP است.
هنگامی که به سایت وردپرس خود متصل شدید ، باید فایل قالب وردپرس خود را در فایل functions.php پیدا کنید. می تواند در مکانی مانند این باشد:

/yoursite.com/wp-content/themes/your-current-theme/functions.php

بر روی فایل functions.php کلیک راست کرده و سپس download را انتخاب کنید. سرویس گیرنده FTP شما فایل functions.php را در رایانه شما بارگیری می کند.

نحوه افزودن کاربر مدیریت در وردپرس با استفاده از FTP

فایلی را که بارگیری کرده اید با استفاده از یک ویرایشگر متنی ساده مانند Notepad روی رایانه خود باز کنید. اکنون باید این کد را در پایین پرونده اضافه کنید.

فراموش نکنید که نام کاربری ، گذرواژه و email@domain.com را با اطلاعات خود جایگزین کنید.

بعد ، فایل را ذخیره کرده و سپس با استفاده از سرویس گیرنده FTP آن را دوباره در وب سایت خود بارگذاری کنید.

اکنون می توانید از قسمت ورود سایت وردپرس خود بازدید کرده و با حساب کاربری که تازه اضافه کرده اید وارد شوید.

پس از ورود به سایت وردپرس خود ، لطفا فایل functions.php را ویرایش کرده و کدی را که اضافه کردید حذف کنید. با حذف کد ، کاربری که اضافه کردید حذف نخواهد شد و همیشه می توانید کاربران و نویسندگان جدیدی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

نحوه افزودن کاربر مدیریت در وردپرس با استفاده از FTP

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه می توانید با استفاده از FTP یک کاربر سرپرست به وردپرس اضافه کنید.

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.


کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس