نحوه تغییر تعداد محصولات ووکامرس در هر صفحه

admin وردپرس, ووکامرس 2020/12/23 944 0

نحوه تغییر تعداد محصولات ووکامرس در هر صفحه

?How to change the WooCommerce number of products per page

یک سوال متداول که پس از  راه اندازی فروشگاه ووکامرس برای کاربران پیش می آید ، مربوط به شخصی سازی است. راه اندازی فروشگاه و بارگذاری محصولات فقط بخشی از ایجاد هر فروشگاه وب است.

یکی از بزرگترین مزایای ووکامرس امکان سفارشی سازی است که به مدیران وب سایت ها می دهد. تقریبا از هر نظر می توانید ظاهر صفحه خود را تنظیم کنید.

این ویژگی می تواند یک تغییر بسیار مفید برای وب سایت شما در نظر گرفته شود. به عنوان مثال ، اگر تعداد محصولاتی که در حال حاضر در صفحه نشان داده می شوند به عملکرد صفحه آسیب می رسانند ، یا اگر تغییر تعداد باعث افزایش بازدید محصولات می شود ،تغییر در نمایش محصولات می تواند سایت شما را از نظر بصری ارتقاء دهد.

چه زمانی تغییر تعداد محصولات پیش فرض در هر صفحه مفید است؟

  • نحوه تغییر تعداد محصولات ووکامرس در هر صفحه وقتی می خواهید با نمایش اطلاعات بیشتر در مورد هر محصول ، فروش خود را افزایش دهید یا اگر قصد دارید ظاهر نمایش کلی صفحه خود را تغییر دهید. به طور پیش فرض ، تعداد محصولات در یک صفحه 16 عدد خواهد بود و در 4 ردیف با 4 ستون نمایش داده می شوند.
  • جستجو محصول را برای خریداران آسان تر می کنند.،به ویژه اگر محصولات زیادی برای نمایش دارید. کاربران در سیل محصولی که نمی خواهند بخرند به راحتی گم می شوند. آنها قبل از پیدا کردن محصول دلخواه خود ، صفحات مختلفی از محصولات را زیر و رو می کنند، که می توانید عاملی بازدارنده برای خرید محصول شود.
  • کاربردی تر شدن صفحه خود. هنگامی که محصولات زیادی در هر صفحه  دارید و تصاویر یا ابزارک های مختلف به درستی ظاهر نمی شوند.

چگونه می توان تعداد محصولات ووکامرس را در هر صفحه تغییر داد؟

نحوه تغییر تعداد محصولات ووکامرس در هر صفحه

در اینجا دو روش برای تغییر تعداد محصولات در هر صفحه وجود دارد:

توجه: حتما ابتدا از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

روش اول: با استفاده از سفارشی سازی قالب

ساده ترین راه برای تغییر تعداد محصولات WooCommerce در هر صفحه تغییر تنظیمات قالب است.برای استفاده از این روش کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

  • در وردپرس به قسمت مدیریت خود بروید. روی دکمه Appearance کلیک کنید.
  • با ظاهر شدن منوی کشویی گزینه Customize را انتخاب کنید. با این کار ابزار تنظیم کننده قالب وردپرس باز می شود.

نحوه تغییر تعداد محصولات ووکامرس در هر صفحه در نوار کناری سمت چپ ، روی WooCommerce کلیک کنید. سپس ، به فهرست محصولات  و به سمت چپ بروید. در آنجا می توانید محصولات را در هر ردیف مشاهده کنید.

سپس می توانید تعداد محصولات در هر صفحه را به تعداد دلخواه تنظیم کنید. همچنین می توانید تعداد ردیف ها را در هر صفحه سفارشی کنید.

اگر این در ابزار سفارشی سازی قالب شما نشان داده نمی شود ،به این معنی است که قالب شما انجام این کار را مجاز نمی داند ، بنابراین راه حل دوم را امتحان کنید!

روش دوم:کدنویسی و فیلترگذاری

نحوه تغییر تعداد محصولات ووکامرس در هر صفحه این گزینه برای همه افرادی است که قالب آنها به آنها اجازه نمی دهد محصولات را در هر صفحه سفارشی کنند. می توانید از یک قطعه کد بسیار ساده استفاده کرده و آن را در فایل functions.php خود قرار دهید. برای استفاده از این روش مراحل  زیر را دنبال کنید:

به پرونده های سایت وردپرس خود بروید و فایل functions.php قالب خود را پیدا کنید. به طور معمول ، باید در /public_html/wp-content/themes/YourThemeName-/functions.php قرار داشته باشد.

اگر از دامنه الحاقی استفاده می کنید ، این پوشه به صورت زیر خواهد بود: /public_html/YourDomain/wp-content/themes/YourThemeName/functions.php.

سپس، باید قطعه کد  زیر را در پایین پرونده یا قبل از برچسب بسته اضافه کنید:

فایل فانکشن را به روز و ذخیره کنید. با استفاده از این فیلتر ، اکنون کاربران خود را قادر می سازند تا 9 محصول را در هر صفحه مشاهده کنند.
شما همیشه می توانیدتعداد را به هر مقداری که می خواهید تغییر دهید. برای انجام این کار ، عدد را در col$=9 به هر مقداری که می خواهید تغییر دهید.

تغییر تعداد ستون ها در هر صفحه:

همچنین می توانید تعداد ستون ها را در هر صفحه تغییر دهید. کد فوق فقط تعداد محصولات در هر صفحه را تغییر می دهد.  اما شما می توانید به راحتیتعداد ستون های پیش فرض را که 3 ستون است ، با قطعه کد زیر تغییر دهید:

این قطعه کد را در پرونده functions.php وارد کنید. می توانید تعداد ستون ها را به تعداد دلخواه تغییر دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید آن را روی بیش از 5 ستون تنظیم کنید ، می توانید بعد از  5= $columns عدد را تغییر دهید.

در این مثال تعداد محصولات به 12 و تعداد ستون ها به 5 تغییر می یابد.

نحوه تغییر تعداد محصولات ووکامرس در هر صفحه

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس