رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

admin وردپرس 2021/04/26 123 0

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

?How to Fix Error Too Many Redirects Issue in WordPress

آیا می خواهید “خطای تغییر بیش از حد مسیرها” را در وب سایت وردپرسی خود برطرف کنید؟

این یک خطای رایج در وردپرس است که ممکن است توسط یک افزونه یا تنظیمات نادرست ایجاد شود. با این وجود ، کاربران در وب سایت های وردپرسی خود قفل می شوند و این امر خصوصا مشکل ساز است.

در این آموزش، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مسئله “Error too many redirects” را در وردپرس برطرف کنید. ما همچنین نحوه بازیابی دسترسی به وب سایت شما و عیب یابی خطا را شرح خواهیم داد.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

چه عواملی باعث ایجاد خطای Too many redirects در وردپرس می شود؟

“خطای تغییر مسیرهای بیش از حد” به دلیل یک مسئله تغییر مسیر در وردپرس با پیکربندی اشتباه ایجاد شده است.

همانطور که می دانید وردپرس از ویژگی ساختار URL مناسب SEO استفاده می کند که از عملکرد هدایت استفاده می کند.

به همین ترتیب ، بسیاری از افزونه های محبوب وردپرس از این ویژگی برای تنظیم تغییر مسیرهای موقت ، تغییر مسیر 301 دائمی و رفع خطاهای 404 استفاده می کنند.

اگر از یک افزونه برای رفع مشکل محتوای ناامن SSL یا یک افزونه ذخیره وردپرس استفاده می کنید ، ممکن است این موارد نیز روی هدایت ها تأثیر بگذارند و باعث این خطا شوند.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

با این حال ، این خطا به شما نمی گوید که چه چیزی باعث ایجاد درگیری و مجبور کردن حلقه تغییر مسیر در وردپرس شده است.

این خطا در Firefox با پیام “صفحه به درستی هدایت نمی شود” نمایش داده می شود.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به چگونگی رفع خطای تغییر مسیر بیش از حد در وردپرس بیندازیم.

ما شما را از طریق عیب یابی گام به گام ، دسترسی به سایت وردپرس و رفع مجدد خطا راهنمایی خواهیم کرد.
1. کوکی ها و حافظه پنهان مرورگر را پاک کنید

کوکی های مرورگر وب شما دلیل اصلی این خطا است. با استفاده از یک مرورگر وب دیگر مانند Firefox ، Safari ، Opera ، Microsoft Edge و غیره به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید.

اگر می توانید با استفاده از یک مرورگر دیگر به طور معمول به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید ، پس باید کوکی ها و حافظه پنهان مرورگر را در مرورگر معمولی خود پاک کنید.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

از طرف دیگر ، اگر با تغییر مرورگر مشکلی برطرف نشود ، می توانید به مرحله بعدی بروید.
2. تمام افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید

شایع ترین علت حلقه های تغییر مسیر وردپرس یا مسئله “تغییر مسیرهای بسیار زیاد” تضاد افزونه است. افزونه ای که سعی در راه اندازی تغییر مسیر دارد به گونه ای که با تغییر مسیرهای پیش فرض وردپرس مغایرت داشته باشد منجر به ایجاد این خطا می شود.

برای رفع این مشکل ، باید تمام افزونه های وردپرس را در وب سایت خود غیرفعال کنید. اکنون ، به طور معمول می توانید به صفحه Plugins »All Plugins در داخل قسمت مدیریت وردپرس بروید و پلاگین ها را از آنجا غیرفعال کنید.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

با این حال ، فرض می کنیم که به دلیل خطای تغییر مسیر ممکن است نتوانید به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی پیدا کنید.

در این صورت ، باید پلاگین های وردپرس را با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP یا برنامه File Manager در صفحه کنترل میزبانی وردپرس خود غیرفعال کنید.

به سادگی با استفاده از سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید و به پوشه / wp-content / بروید.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

در آنجا پوشه افزونه ها را پیدا می کنید که باید نام آن را به ‘plugins.deactivate’ تغییر دهید که باعث غیرفعال شدن افزونه های وردپرس می شود.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

اساسا، وردپرس به دنبال پوشه ای به نام پلاگین برای بارگذاری پرونده های پلاگین است. هنگامی که پوشه را پیدا نمی کند ، به طور خودکار افزونه های فعال در پایگاه داده را غیرفعال می کند.

اکنون می توانید از وب سایت وردپرس خود بازدید کنید. اگر اکنون می توانید به قسمت مدیریت وردپرس خود وارد شوید ، این بدان معنی است که یکی از افزونه ها باعث خطا شده است.

برای اینکه بفهمید کدام پلاگین مقصر است ، باید به برنامه FTP Client یا File Manager برگردید و پلاگین های خود را تغییر نام دهید. پوشه را غیرفعال کنید و به «plugins» تبدیل کنید.

پس از آن ، به قسمت مدیریت WordPress وب سایت خود بروید و به صفحه Plugins »All Plugins بروید. از اینجا می توانید افزونه های خود را یکی یکی فعال کرده و سپس به وب سایت خود مراجعه کنید تا ببینید آیا می توانید خطا را بازتولید کنید.

پس از یافتن افزونه ای که باعث خطا شده است ، می توانید جایگزینی برای آن افزونه پیدا کنید یا موضوع را به تالار گفتمان پشتیبانی پلاگین گزارش دهید.
3. URL های وردپرس را برطرف کنید

یکی دیگر از دلایل عمده این خطا ، پیکربندی نادرست در تنظیمات URL وردپرس است. به طور معمول ، می توانید این گزینه ها را در بخش تنظیمات »صفحه عمومی مشاهده کنید.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

برای اکثر وب سایت ها ، URL ها در قسمت آدرس وردپرس و آدرس سایت باید یکسان باشند. با این حال ، ممکن است برخی از کاربران در یک آدرس از www و در آدرس دیگر از URL غیر www استفاده کنند.

از آنجا که ممکن است به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی نداشته باشید ، ممکن است لازم باشد URL های وردپرس را با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا برنامه File Manager اصلاح کنید.

به سادگی با استفاده از سرویس گیرنده FTP به سایت وردپرس خود متصل شوید و به / wp-content / themes / your-theme-folder / بروید.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

از اینجا باید فایل functions.php را پیدا کرده و با استفاده از یک ویرایشگر متن ساده مانند Notepad یا TextEdit آن را ویرایش کنید.
بعد ، باید کد زیر را در پایین اضافه کنید:

فراموش نکنید که https://example.com را با URL های سایت خود جایگزین کنید. اکنون می توانید تغییرات خود را ذخیره کرده و پرونده را به وب سایت خود بارگذاری کنید.

پس از آن ، می توانید از وب سایت خود بازدید کنید تا ببینید آیا این خطا را برطرف می کند.

4. بازنشانی فایل htaccess. وردپرس

پرونده htaccess. یک فایل خاص است که توسط سرور وب سایت برای مدیریت تغییر مسیرها و سایر تنظیمات سرور استفاده می شود. وردپرس همچنین از این پرونده برای URL های دوستانه SEO و سایر هدایت ها استفاده می کند.

گاهی اوقات افزونه های وردپرس ممکن است تغییراتی در پرونده htaccess. وب سایت شما ایجاد کنند که ممکن است باعث ایجاد این خطا شود. همچنین ممکن است که با غیرفعال کردن یک افزونه تغییرات ایجاد شده در پرونده htaccess. شما حذف نشود.

در این صورت، شما باید فایل .htaccess وردپرس خود را به صورت دستی تنظیم کنید.

باز هم ، شما باید با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا برنامه File Manager در داشبورد میزبانی خود به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید. پس از اتصال ، فایل .htaccess را در پوشه اصلی وب سایت خود مشاهده خواهید کرد.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

ابتدا باید یک نسخه از پرونده .htaccess را به عنوان پشتیبان در رایانه بارگیری کنید.

پس از آن ، می توانید پیش بروید و پرونده را از وب سایت خود حذف کنید. اکنون می توانید از وبلاگ وردپرس خود بازدید کنید و اگر همه چیز به طور طبیعی کار می کند ، این بدان معنی است که فایل .htaccess شما باعث خطای تغییر مسیر شده است.

اکنون ، از آنجا که ما پرونده .htaccess را حذف کردیم ، شما باید آن را دوباره ایجاد کنید. به طور معمول ، وب سایت وردپرس شما می تواند این کار را به تنهایی انجام دهد اما برای اطمینان از اینکه می توانید به صفحه تنظیمات »Permalinks بروید و بر روی دکمه” ذخیره تغییرات “در پایین کلیک کنید.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

5. جلوگیری از خطا تغییر مسیر بیش از حد در وردپرس

امیدوارم که مراحل ذکر شده بتواند مشکل تغییر مسیر وب سایت شما را برطرف کند. اگر آنها مشکلی را برطرف نکردند ، شاید لازم باشد با شرکت میزبان وردپرس خود صحبت کنید تا مطمئن شوید به دلیل مشکل سرور نیست.

هنگامی که آنها این مشکل را در سایت شما برطرف کردند ، باید بدانید که چه چیزی این مسئله را ایجاد کرده است.

اگر افزونه بود ، باید موضوع را به تالار گفتمان پشتیبانی پلاگین گزارش دهید. با این حال ، اگر نمی توانید کمک بگیرید ، همیشه می توانید یک پلاگین جایگزین پیدا کنید که همان کار را انجام دهد.

اگر این خطا به دلیل اشتباه در پیکربندی سایت وردپرس ایجاد شده باشد ، می توانید آن را یادداشت کرده و از تنظیم صحیح تنظیمات سایت خود اطمینان حاصل کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا خطای تغییر مسیر بیش از حد در وردپرس را برطرف کنید.

رفع خطای تغییر بیش از حد مسیرها در وردپرس

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.


کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس