نحوه رفع خطای “This site ahead contains harmful programs”

admin امنیت, وردپرس 2021/05/11 286 0

نحوه رفع خطای “This site ahead contains harmful programs”

در این پست، ما به شما در مورد نحوه رفع خطایThis site ahead contains harmful programsو هم چنین دلایل ایجاد آن در یک سایت وردپرسی صحبت خواهیم کرد.

آیا خطای “این سایت حاوی برنامه های مضر است” را در وب سایتخود مشاهده کرده اید؟ این خطا معمولا به این معنی است که وب سایت شما هک شده و Google آن را ناامن نشان داده است. حتی گاهی اوقات وقتی هک را برطرف می کنید ، خطا همچنان نشان داده می شود.

نحوه رفع خطای "This site ahead contains harmful programs"

دلایل رخ دادن خطای This site ahead contains harmful programs چیست؟

1- دلیل شماره یک این خطا این است که وب سایت شما هک شده است و اعتقاد بر این است که یک بدافزار را توزیع می کند. این کد از وب سایت آلوده به بازدید کنندگان وب سایت گسترش می یابد و حتی می تواند به وب سایت های دیگر نیز سرایت کند.

اگر کدی مشکوک را پیدا کند که می تواند یک بدافزار یا Trojan باشد ، Google یک وب سایت را با این هشدار مشخص می کند. این به کاربران هشدار می دهد هنگام بازدید از این سایت ها مراقب باشند.

نحوه رفع خطای "This site ahead contains harmful programs"

2- یکی دیگر از دلایل عمده این خطا نمایش تبلیغات از شبکه های تبلیغاتی با کیفیت پایین است. این شبکه ها ممکن است گاهی تبلیغاتی را نشان دهند که به وب سایت هایی که کد مخرب توزیع می کنند ، لینک می شود.
همچنین می توانید سایت خود را با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل مرور ایمن Google بررسی کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که نام دامنه سایت خود را به عنوان پارامتر پرس و جو به URL مانند این اضافه کنید:

اکنون که می دانید چرا این خطا رخ داده است ، بیایید نگاهی به نحوه رفع آن بیندازیم.

نحوه رفع خطای “This site ahead contains harmful programs”:

قبل از شروع ، لطفا از سایت وردپرس خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر قبلا یک سیستم پشتیبان تهیه کرده اید ، پس ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

حذف بدافزار و بازیابی وب سایت می تواند به یک کار بسیار پیچیده تبدیل شود. حتی بعضی اوقات حتی وقتی سایت خود را کاملا تمیز می کنید ، کد مخرب می تواند دوباره بازگردد تا زمانی که درب پشتی موجود در سایت خود را پیدا کرده و از آن خارج کنید.

Backdoor به روشی برای دور زدن احراز هویت طبیعی و به دست آوردن توانایی دسترسی از راه دور به سرور در حالی که شناسایی نشده است ، گفته می شود. یافتن درب پشتی نیز کار ساده ای نیست. این می تواند یک رمز عبور در معرض خطر ، مجوزهای پرونده ناامن یا یک پرونده مبدل هوشمندانه باشد. ما یک راهنمای دقیق در مورد نحوه پیدا کردن درب پشت در سایت هک شده وردپرس و رفع آن داریم.

هنگامی که Backdoor  را با موفقیت حذف کردید ، باید تمام پرونده ها و پایگاه داده خود را از نظر وجود کد مخرب کاملا بررسی کنید.

همانطور که مشاهده می کنید تمیز کردن و آلوده شدن سایت وردپرس می تواند کار بسیار طاقت فرسایی باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت نداشتن دانش کافی حتما رفع مشکلات سایت هک شده را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. می توانید به کارشناسان با تجربه ما در سایت پنگاش اعتماد کنبد.

برخی از وب افراد برای تامین امنیت وب سایت های خود از Sucuri استفاده می کنند.

نحوه رفع خطای "This site ahead contains harmful programs"

Sucuri یک سرویس نظارت و امنیت وب سایت برای کاربران وردپرس است. این سایت 24/7 سایت شما را برای فعالیت های مشکوک کنترل می کند ، از هرگونه تلاش برای هک سایت شما جلوگیری می کند و سایت شما را از هرگونه بدافزار پاک می کند.

هزینه سرویس Sucuri برای یک سال 199 دلار است که کاملا ارزش آن را دارد زیرا با توجه به اینکه یک متخصص امنیت می تواند در هر ساعت 250 دلار از شما بگیرد. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از هر مشکل احتمالی و ذحیره سازی در زمان و هزینه از Sucuri استفاده کنید.

 نحوه حذف اخطار توسط Google :

پس از اطمینان از پاک بودن وب سایت خود ، می توانید از Google بخواهید که این اخطار را از نتایج جستجو حذف کند.
برای این کار باید از ابزارهای Webmaster Google استفاده کنید.
پس از ورود ، باید روی قسمت موارد امنیتی در ابزارهای مدیر وب کلیک کنید. در این صفحه مشکلات امنیتی که Google ممکن است در وب سایت شما پیدا کرده باشد را لیست می کند. همچنین می توانید پیوندهای مربوط به منابع را در سایت خود تمیز کنید.

هنگامی که مشکلات را برطرف کردید ، روی کادر تأیید کلیک کنید و درخواست بازبینی کنید.

در صورت عدم مشاهده مشکل امنیتی در ابزار Google Webmaster ، برای گزارش هشدار فیشینگ نادرست باید از فرم زیر استفاده کنید.

نحوه رفع خطای "This site ahead contains harmful programs"

امیدواریم این پست به شما کمک کند خطای This site ahead contains harmful programs را رفع کنید.

نحوه رفع خطای “This site ahead contains harmful programs”

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.


کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس