3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

admin وردپرس 2021/03/16 657 0

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

?How to Remove Author from WordPress Posts

هویت و توضیحات نویسنده برای ارائه هویت وبلاگ واقعا فراداده مهمی هستند. در واقع ، این اولین برداشت خوانندگان ما است. به طور پیش فرض ، می توان پست ها را بر اساس فراداده نویسنده ، تاریخ ایجاد و ویرایش ، تفکیک و دسته بندی کرد. با این حال ، در بعضی موارد ، ممکن است شما به حذف این فراداده نیاز داشته باشید.

در مواردی ، اگر می خواهید پست منتشر شده تحت نام شرکت وب سایت باشد و نه شخص خاصی ، ممکن است بخواهید نویسنده را از پست های وردپرس حذف کنید. در این پست ، ما به معرفی 3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس خواهیم پرداخت.

روش های حذف نویسنده از پست های وردپرس:

  1. حذف نام نویسنده از پست های وبلاگ با استفاده از یک افزونه.
  2. حذف نام نویسنده در وردپرس به صورت دستی.
  3. ایجاد نام نویسنده عمومی برای هر پست وبلاگ.

روش 1: حذف نام نویسنده از پست های وبلاگ با استفاده از یک افزونه

یکی از توصیه شده ترین روش ها برای حذف نویسنده از پست های وردپرس ، استفاده از یک افزونه است. اگر مبتدی باشید این یک روش آسان است.

ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. برای حذف نام نویسنده، ما از افزونه Show Hide Author استفاده می کنیم.

پس از فعال شدن افزونه ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه به صفحه Plugins -> Show Hide Author بروید. برای حذف نویسنده از پست وردپرس ، فقط علامت کادر تأیید پست ها (posts) را بردارید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

سپس این افزونه نام نویسنده را مخفی می کند. اما ، قالب وردپرس شما ممکن است متن همراه قبل از نام نویسنده را نشان دهد ، مانند “by fanoudi”در این حالت By حذف نشده و در سایت نمایش داده می‌شود

با این حال ، این “by” به راحتی قابل حذف است. برای حذف آن ، به وب سایت خود بروید و ماوس را به متنی که می خواهید پنهان کنید(همان By) ببرید و با کلیک راست ، از فهرست مرورگر خود Inspect را انتخاب کنید.شما باید نام کلاس By را در برچسب “<span>” پدا کنید. در این جا نام کلاس By عبارت “byline” است که شما باید آن را کپی کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

اکنون می توانید پیش بروید و کلاس byline را در بخش تنظمات پیشرفته( Advanced) قرار دهید:با این کار کلمه “by” را از Plugins -> Show / Hide Author مخفی کنید.اکنون تغییراتی که ایجاد کرده اید ذخیره کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

در آخر ، می توانید پست های خود را بدون نام نویسنده مشاهده کنید.

روش 2: حذف دستی نویسنده در WordPress Posts

آیا می دانید ما همچنین می توانیم نویسنده را به صورت دستی از پست های وردپرس حذف کنیم؟ با این حال ، برای این روش ، شما به برخی از دانش های اساسی در زمینه کدگذاری احتیاج دارید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کدی را پیدا کنید که نام نویسنده را در قالب خود نشان می دهد و آن را حذف کنید. به نمایش-> ویرایشگر پوسته بروید و یک برچسب الگو را که در پرونده template-tags.php در بخش inc تعریف شده است جستجو کنید.

به عنوان مثال ، قالب پیش فرض Cenote از تابع cenote_posted_by  برای نمایش نام نویسنده و تاریخ / زمان ارسال استفاده می کند و در اینجا تابع در فایل template-tags.php تعریف شده است.

اکنون ، شما باید کدی را که از نام نویسنده خارج می شود حذف کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس در آخر، تغییرات خود را ذخیره کرده و پرونده ها را به وب سایت خود بارگذاری کنید. سپس ، می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید تا ببینید نام نویسنده دیگر ذکر نشده است.

روش 3: ایجاد یک نام نویسنده عمومی برای هر پست وبلاگ

اگر می خواهید برای هر پست وبلاگ منتشر شده یک نام کلی نویسنده ایجاد کنید ، این روش می تواند یک گزینه برای حذف نویسنده از پست های وردپرس باشد. اگر می خواهید برای هر پست منتشر شده به شرکت مجوز دهید و به ارائه هویت نویسنده در پست ها حساسیت دارد ، این مورد استفاده می شود. یکی از اشکالات این فرآیند این است که این یک روند برگشت ناپذیر است. برای برگرداندن تغییرات ، باید به هر پست بروید و نام نویسنده را جداگانه تغییر دهید.

مرحله 1: افزودن کاربر جدید

ابتدا باید به بخش کاربران در داشبورد وردپرس بروید و با دادن نام کاربری عمومی نویسنده جدیدی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. در اینجا ، نویسنده را انتخاب کردیم

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

در مرحله دوم ، بیایید به صفحه Users » All Users برویم و سپس بر روی دکمه” Edit “در زیر نام کاربری جدیدی که اخیرا اضافه کرده اید کلیک کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

و اکنون ، صفحه نمایه تمام کاربران اضافه شده را مشاهده خواهید کرد. پس از آن ، به گزینه “nickname” رفته و نامی را که می خواهید نمایش داده شود تایپ کنید. سپس ، بر روی منوی کشویی کنار گزینه “Display name publicly as” کلیک کنید و نام مستعاری را که وارد کرده اید انتخاب کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

از آنجا که یک حساب کاربری جدید دارید ، می توانید به راحتی یک بیوگرافی برای آن حساب اضافه کنید. اکنون به صفحه Posts >> All Posts بروید و روی منوی گزینه های صفحه که در بالا است کلیک کنید. تعداد مواردی را که می خواهید نمایش دهید را وارد کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

مرحله 2: ویرایش انبوه نویسنده

با این کار می توانید سریعا نام نویسنده را برای پست های انبوه ویرایش و تغییر دهید. با استفاده از کادر تأیید همه پست ها را انتخاب کنید و سپس ویرایش را در زیر منوی کشویی اقدامات عمده انتخاب کنید. و سپس ، برای ادامه روی دکمه “Apply” کلیک کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

اکنون ، گزینه های ویرایش انبوه به شما نشان داده می شود. در اینجا ، شما باید نام نویسنده را به نام نویسنده عمومی که فقط اضافه کرده اید تغییر دهید و سپس بر روی دکمه Update کلیک کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

همه پست های انتخاب شده با تغییر نام نویسنده به روز می شوند. نکته ای که باید در اینجا بخاطر بسپارید سرعت این روند بستگی به سرعت میزبانی وردپرس شما دارد.

سرانجام ، تغییرات وب سایت خود را پس از بازدید از آن مشاهده خواهید کرد.

در این پست ما همه روش های حذف نویسنده از پست های وردپرس رابیان کردیم. هر روشی را که نیازهای شما را برآورده کند در نظر بگیرید.شما می توانید با توجه به دانش خود در زمینه کدگذاری ، افزونه ها یا خود قالب وردپرس ، از هر روشی که مناسب می بینید، برای انجام این کار استفاده کنید.

3 روش برای حذف نام نویسنده از پست های وردپرس

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.


کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس