خلاصه مطلب همراه با ادامه مطلب

admin وردپرس 2020/09/14 193 0

خلاصه مطلب همراه با ادامه مطلب

Limiting WP Post content and adding conditional Read More button

اگر از آن دسته افرادی هستید که سایت خود را با وردپرس طراحی کرده اید و قصد دارید گزیده ای از پست خود را در صفحه اصلی قرار دهید و از بازدیدکنندگان بخواهید که برای خواندن ادامه پست یا مقاله شما بر روی گزینه ادامه مطلب کلیک کنند،

این نوید را به شما می دهیم که وردپرس این روش را آسان و قابل تنظیم کرده است.

کافی است با ما در این نوشته همراه باشید تا به بهترین شکل ممکن از این ویژگی جذاب نمایش  خلاصه مطلب همراه با ادامه مطلب در سایت وردپرسی خود بهره بگیرید. استفاده از این ویژگی باعث می شود یک سایت منظم و سامان یافته داشته باشید

که علاوه بر زیبایی سایت و جذب بازدیدکنندگان بیشتر، منجر به ارائه یک دید کلی تر از مطالب سایت شما برای استفاده بهتر کاربر خواهد شد.

خلاصه مصلب همراه با ادامه مطلب

فرض کنید مطلبی که نوشته اید طولانی است و شما قصد دارید تنها 110 کلمه اول آن را به عنوان خلاصه مطلب به بازدید کننده سایت وردپرسی خود نمایش دهید. برای این کار کافی است عدد مورد نظر (که در اینجا عدد 110 است) را  در قطعه کد زیر قرار دهید.

و اگر تمایل داشته باشید متن مورد نظر را همراه با لینک یا دکمه ادامه مطلب نمایش دهید،بایدقطعه از کد زیر استفاده کنید.

نکته : شما باید قطعه کد های بالا را را در تمام فایل هایی که  متن (یا پست) مورد نظر شما فراخوانی شده است،قرار دهید. 

خلاصه مطلب همراه با ادامه مطلب

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه  و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس