تغییر مسیر برگه های پست تایپ به آرشیو پست تایپ

admin وردپرس 2020/12/27 170 0

تغییر مسیر برگه های پست تایپ به آرشیو پست تایپ

Redirect post type tabs to post type archives

Custom Post Type که اغلب  CPT نیز نامیده می شود ، نوعی پست است که با پست های ساده متفاوت است. این نوع پست می تواند خصوصیات و الگوهای دیگری داشته باشد هم چنین دارای slug و بایگانی مخصوص به خود است.

به عنوان مثال ، شما یک وب سایت دارید که مخصوص کتاب است. همه کتاب ها باید به همان صورت، با عنوان ، تصویر و توضیحات ارسال شوند. اگر می خواهید همه آن کتاب ها را در یک شبکه نشان دهید ، باید تمام اطلاعاتی را که قبلا اضافه کرده اید به صورت دستی دوباره به صفحه های تک پست اضافه کنید.

با استفاده از پست تایپ می توانید داده هایی را که در فیلدهای متا قرار می دهید، به صورت خودکار و بدون وارد کردن مجدد در شبکه نمایش داده شوند.

تغییر مسیر برگه های پست تایپ به آرشیو پست تایپ

در وردپرس ، اگر نوع پست ما عمومی باشد ، به طور پیش فرض ، یک صفحه مشاهده برای همه پست های آن نوع پست در دسترس خواهد بود.

اگر به یک نمای واحد از نوع پست احتیاج نداریم ، بهتر است Post Type را ایجاد کنیم  اما نه به صورت عمومی. کافیست در قلاب register_post_type، آرگومانی به نام public را پیدا کرده و مقدار آن را برابر با false تنظیم کنیم.

اکنون قصد داریم یکی از انواع پست های سفارشی خود را به صورت عمومی و همزمان ایجاد کنیم،برای این کار لازم است نمای تک صفحه آن نوع پست سفارشی را حذف کنیم. در زیر می توانید قطعه کدی را که برای این منظور مورد نیاز است را مشاهده کنید.

تغییر مسیر برگه های پست تایپ به آرشیو پست تایپ

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس