ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس

admin وردپرس 2021/03/24 173 0

ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس

آیا می دانید هر بار که پرونده ای را در کتابخانه وردپرس بارگذاری می کنید، وردپرس برای هر پرونده یک صفحه پیوست رسانه جداگانه ایجاد می کند؟ این صفحه به جز محتوای رسانه حاوی چیزی نیست و دارای URL ایجاد شده خودکار است. در بیشتر موارد این صفحه چندان مفید نیست، به همین دلیل ممکن است بخواهید صفحات پیوست وردپرس را به پست یا صفحه اصلی که فایل به آن پیوست شده هدایت کنید.

در این آموزش، ما شما را با 3 روش برای ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس به پست یا صفحه اصلی آشنا خواهیم کرد تا بتوانید صفحات پیوست تصویر را در وردپرس غیرفعال کرده و به پست یا صفحه اصلی ریدایرکت شوید.

تا زمانی که گزینه پیوند به صفحه پیوست (Attachment Page) را انتخاب نکنید، تصاویر واقعی محتوای شما نباید به صفحه پیوست مراجعه کنند:

3 روش برای ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس

بسیاری از مبتدیان ناخودآگاه این گزینه را انتخاب می کنند، علی رغم اینکه در اکثر شرایط انتخاب نامناسبی است.

اما حتی فراتر از این مسئله ، دلایل دیگری نیز وجود دارد که باید صفحات پیوست را به پست اصلی هدایت کنید.

 1. دلیل اول  SEO است.فرض کنید شما یک پست ایجاد می کنید و سه تصویر به آن اضافه می کنید. سپس وردپرس به طور خودکار چهار URL را ایجاد می کند ، سه آدرس برای تصاویر و یک آدرس برای پست اصلی. این می تواند از راه های دیگر به SEO آسیب برساند:
 2. گوگل ممکن است به جای پست اصلی که به آن تعلق دارند ، بازدید بیشتری را به صفحات پیوست وارد کند. مانند خطاهای 404 ، این چیزی است که می خواهید از آن اجتناب کنید.
 3. این پیوست کاملا مستقل است و خارج از متن ظاهر می شود و ممکن است از دید خواننده ای منطقی نباشد. بازدیدکنندگانی که در صفحه تصویر یا پیوست فرود می آیند ، احتمالا پیوند را می بندند و دور می شوند ، در نتیجه نرخ گزاف گویی شما افزایش می یابد.
 4. ممکن است Google همه پرونده های تصویری را فهرست بندی کند و آن را به عنوان محتوای تکراری در نظر بگیرد.

سرانجام، یک موقعیت خوب نیز وجود دارد که دسترسی به مطالب در صفحات و پست ها توسط یک رمز عبور محدود می شود. ممکن است کسی تصاویر شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. با کلیک بر روی URL های تصویر ، یک بازدید کننده غیرمجاز ممکن است بتواند به محتوای رسانه ای موجود در این پست ها یا صفحات دسترسی پیدا کند ، علیرغم اینکه رمز عبور را نمی داند.

نحوه هدایت صفحات پیوست وردپرس:

با هدایت مجدد آنها به پست یا صفحه متعلق به خود ، می توانید به خوانندگان خود کمک کنید تا از این صفحات پیوست صرف نظر کنند. می توانید این کار را با استفاده از چند افزونه رایگان یا با قطعه کد خود انجام دهید.

1. استفاده از تنظیمات رسانه Yoast

Yoast SEO گزینه های داخلی برای کمک به شما در هدایت صفحات پیوست وردپرس دارد. هنگامی که تنظیمات را پیکربندی کردید ، افزونه از همه موارد هدایت نشانی اینترنتی پیوست مراقبت می کند ، بدون اینکه کار بیشتری از طرف شما انجام شود.

 • در نوار کناری داشبورد خود بر روی پیوند جدید منوی Search Appearance در زیر SEO کلیک کنید.
 • به برگه Media بروید.
 • گزینه Redirect Attachment URLs را به خود پیوست پیدا کنید.
 • برای روشن شدن روی Yes کلیک کنید
 • تغییرات را در پایین صفحه ذخیره کنید.

صفحات پیوست وردپرس را تغییر مسیر دهید: پیوست وردپرس را مجددا ریدایرکت کنید.

3 روش برای ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس

اکنون تمام صفحات پیوست رسانه WordPress شما به پست یا صفحه والد هدایت می شوند.

بخاطر داشته باشید که این گزینه تغییر مسیر فقط در صورتی کار خواهد کرد که اولا مورد رسانه در پست اصلی بارگذاری شده باشد. برای اینکه بفهمید آیا هر مورد رسانه ای به هر پست یا صفحه ای پیوست نشده است ، به Media Library خود بروید.

 • مطمئن شوید که در نمای فهرست هستید.
 • روی منوی کشویی زیر همه موارد رسانه کلیک کنید.
 • گزینه Unattached را انتخاب کنید.
 • روی Filter کلیک کنید.

3 روش برای ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس

2. استفاده از سایر افزونه ها برای هدایت صفحات پیوست

از Yoast استفاده نمی کنید؟ نگران نباشید. پلاگین محبوب دیگر SEO ، All in One SEO Pack نیز شامل تنظیماتی برای هدایت صفحات پیوست وردپرس است. در تنظیمات عمومی All In One SEO Pack ، کادر را برای Redirect Attachments to Post Parent انتخاب کنید:

3 روش برای ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس

یک افزونه دیگر که ساده و کارآمد است Attachment Pages Redirect است. هیچ تنظیماتی در این افزونه وجود ندارد – به سادگی نصب و فعال کنید. دو نوع تغییر مسیر ایجاد می کند. اول ، اگر پست همچنان فعال است پیوست را به پست والدین هدایت می کند (301 تغییر مسیر دائمی) و درصورتی که پست والدین دیگر در دسترس نباشد، بازدید کننده را به صفحه اصلی شما هدایت می کند (302 تغییر مسیر موقت).

3 روش برای ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس

3. با استفاده از کد، صفحات پیوست وردپرس را هدایت کنید

اگر نمی خواهید از یک افزونه استفاده کنید یا احساس می کنید که در حال حاضر بیش از حد از افزونه های وردپرس استفاده می کنید ، می توانید از این روش استفاده کنید.

ابتدا باید یک پرونده جدید در پوشه قالب وردپرس خود ایجاد کنید و نام آن را image.php بگذارید. اگر طرح زمینه شما از قبل دارای یک پرونده image.php است ، در عوض باید آن فایل را ویرایش کنید.

پس از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد زیر را به عنوان اولین خط در پرونده image.php خود اضافه کنید:

در مرحله بعدی ، باید فایل image.php را ذخیره کرده و با استفاده از FTP یا صفحه کنترل میزبانی وردپرس آن را در پوشه تم خود بارگذاری کنید.

اکنون ، هنگامی که یک کاربر در صفحه پیوست تصویر شما قرار می گیرد ، به پست اصلی هدایت می شود.

3 روش برای ریدایرکت صفحات پیوست در وردپرس

صفحات رسانه ای جداگانه ممکن است برای عکاسان ، هنرمندان و طراحان گرافیک کار کنند ، زیرا به ایجاد گالری ها و اسلایدرها کمک می کنند. اما برای کاربران استاندارد وردپرس منطقی است که صفحات پیوست وردپرس را به پست ها یا صفحاتی که به درستی متعلق به آنها هستند هدایت کنید. به عنوان یک پاداش ، SEO سایت شما ممکن است بهبود یابد.

اگر قبلا از Yoast SEO استفاده می کنید ، بهترین گزینه این است که فقط از تنظیمات داخلی Yoast SEO استفاده کنید. در غیر این صورت ، پلاگین Attachment Pages Redirect یک راه حل مستقل خوب ارائه می دهد.

امیدواریم با مطالعه این پست بتوانید 3 روش برای ریدایرکت صفحات پیوست  در وردپرس به پست یا صفحه اصلی به خوبی را فرا بگیرید و به شما کمک کند صفحات پیوست تصویر را در وردپرس غیرفعال کنید.

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.


کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس