حذف باکس سلامتی سایت در پیشخوان وردپرس

admin وردپرس 2020/06/30 568 0

حذف سلامتی سایت از پیشخوان وردپرس

 حذف باکس سلامتی سایت در پیشخوان وردپرس

برخی کاربران به هر دلیلی دوست ندارند این باکس در سایت و مدیریت سایتشان  نمایش داده شود خب این باکس چیست ؟ و از چه موقع به سایت وردپرسی و وردپرس اضافه شده است چه کار می کند و چرا افزوده شده است.

حذف باکس سلامتی سایت

حذف سلامتی سایت از پیشخوان وردپرس

یک ویژگی  در نسخه 5.1 به بعد  بررسی سلامتی سایت در وردپرس و در پنل مدیریت  اضافه گردید . این ابزار به شما کمک می کند وب سایت خود را از تمامی جنبه ها بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید  این ویژگی   ممکن است باعث بهبود امنیتی یا بهینه آن شود .

این ویژگی سلامتی سایت باعث می گردد شما به راحتی بتوانید کنترل کاملی را بر روی سایت و وردپرس خود داشته باشید. اگر قصد دارید این باکس را حذف کنید و یا دوست ندارید مشترس شما در سایت خود این باکس سلامتی  را مشاهده نکند .

حذف باکس سلامتی سایت

نباید ناراحت باشید با افزودن کد زیر به فایل فانکشن  functions.php قالب سایت خود به راحتی آن را حذف کرده و از شر آن راحت می شوید.

حال اگر قصد حذف آن را نداید فقط قصد دارید از دیده پنهان باشد در قصمت  تنظیمات صفحه در بالا سمت چپ کلیک کرده و تیک ان را بردارید

حذف باکس سلامتی سایت

اگر قصد دارید از منو ابزلرها حذف گردد کد زیر را به فایل فانکشن قالب بیفزایید

اگر خواستید که هیچ وقت هشداری برای سلامتی سایت ارسال نشود کد زیر را در فانکشن قالب اضافه  کنید

یا می توانید کد زیر را در فایل کانفیگ سایت wp-config.php قرار دهید

اگر امکان استفاده از کد را ندارید می توانید از افزونه WP Disable Site Health استفاده کنید

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس