نمایش لیستی همه برچسب ها

admin وردپرس 2020/09/08 440 0

نمایش لیستی همه برچسب ها:

برچسب یکی از قسمت های از پیش تعریف شده در وردپرس است. شما می توانید برچسب ها را به همراه دسته ها به پست های وردپرس خود اضافه کنید. در وردپرس، اگر کاربری دسته ای را برای یک پست انتخاب نکند، به طور خودکار در گروه پیش فرض ثبت می شود. استفاده از برچسب ها از این جهت دارای اهمیت هستتد که آن ها به عنوان کلمات کلیدی در نظر گرفته می شوند که برای موضوعات مورد بحث در یک پست خاص استفاده می شوند.

تابع () get_the_tags  آرایه ای از اشیا را برمی گرداند. هر شی دارای خاصیت “name” است. اگر می خواهید همه برچسب های اختصاص داده شده به یک پست را نشان دهید ، باید آنها را  در یک  دستور حلقه مرور کرده و ویژگی نام هر برچسب را تکرار کنید. اگر می خواهید برای هر برچسب پیوندی نمایش داده شود ، باید از تابع () get_tag_link استفاده کنید.

نمایش لیستی همه برچسب ها

استفاده از قطعه کد زیر،امکان نمایش همه برچسب های مربوط به یک متن را به صورت یک لیست فراهم می کند.

نمایش لیستی همه برچسب ها

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید.

 

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس