تعمیر سایت

admin خدمات پنگاش 2019/01/02 1,664 0

تعمیر سایت منظور از تعمیر سایت  رفع مشکلات سایت می باشد که برای بهبود و رفع مشکلات یک سایت انجام می گیرد همانطور که می دانیم عوامل گوناگونی باعث می گردد تا یک سایت به مشکل برخورد کرده و نیاز به تعمیر داشته باشد  یک سایت با کوچکترین ایراد می تواند از کار بیفتد و نیاز به بررسی و رفع ایراد داشته باشد .به طور کلی ایرادات اصلی یک سایت به سه علت بستگی دارد .

  • ایرادات سرور – بیشتر اوقات ایرادات یک سرور می تواند سایت های روی ان سرور را از کار بیندازد تغییراتی از قبیل سطح دسترسی , نسخه نوع برنامه مثلا php  یا مثلا نسخه sql ,  یا نوع شبکه و dns   و … می تواند باعث آن شود که سایت  از کار بیفتد
  • ایرادات سایت – گاهی اوقات ایراد در سایت باعث می گردد که سایت از کار بیفتد . ایرادات سایت می تواند بسیار گسترده باشد . مثلا عدم ارتباط فایل ها یا عدم ارتباط با پایگاه داده و یا ایرادات نسخه نرم افزاری و … این ایرادات می تواند سایت شما را از کار بیندازد .
  • حملات مخرب – انواع حملات مخرب از جمله دیداس و یا استفاده از هر گونه شل و فشار بر پایگاه داده و …. نیز می تواند سایت را از وضعیت نرمال بیرون آورده و می تواند سایت را از کار بیندازد

تعمیر سایت

 

تعمیر سایت

رفع مشکلات سرور و رفع مشکلات سایت و جلوگیری از هک و رفع مشکلات سایت را ما تعمیر سایت (Site repair) می گوییم.

ممکن است سایت از نظر سئو با مشکل مواجه شده باشد که باید با استاندارد های سئو رفع مشکل گردد.

اگر به هر علتی سایت شما نیاز به تعمیرات دارد می توانید به ما مراجعه کرده و با خیال راحت سایت خود را در بهترین وضعیت تحویل بگیرید .

اگر در این زمینه هیچ تخصصی ندارید می توانید این امر را به ما بسپارید متخصصان ما می توانند مشکلات سایت شما را به بهترین نحو رفع نمایند . شما هم اکنون می توانید سفارش دهید

اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید

 

 

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس