قادر به انجام سفارش نیستیم

admin ووکامرس 2020/10/15 314 0

قادر به انجام سفارش نیستیم

قادر به انجام سفارش نیستیم. این یک خطایی است که شما را بسیار عصبی می کند . این خطا کاملا حساس و رفع آن تخصصی هست پس از شما می خواهیم بدون تخصص دست به فروشگاه ووکامرسی خود نزنید.

ووکامرس  (woocommerce) یک سیستم بسیار عالی برای فروش انواع محصولات مجازی یا دانلودی و محصولات حقیقی می باشد . ولی امکان دارد در این سیستم موارد خاصی و ایراداتی بوجود آید . گاهی اوقات در فروشگاه ووکامرسی شما اجازه فروش و یا سفارش محصول وجود ندارد و بعد از کامل کردم فرم به جای آنکه به درگاه پرداخت وصل شود با خطای زیر مواجه می شود

قادر به انجام سفارش نیستیم

که ترجمه آن به انگلیسی

Unable to create order

خیلی از دوستان خود بدون هر گونه اطلاعی دست به سایت و فروشگاه خود زده و به جای آنکه این ایراد را رفع نمایند آن را بدتر می کنند . شک نکنید اگز این ایراد و مشکل در سیستم شما بوجود آید اگر کمی دستکاری کنید هیچ گونه رسانه ای نیز نمی توانید بارگزاری نمایید.سطح دسترسی در سایت شما  یا فایل مخرب باعث این وضع نشده است . شما به پایگاه داده ضربه وارد کرده اید.

هشدار: این خطا ممکن است ضربه مهلکی به سایت شما وارد کند پس احتیاط کنید

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس