پنگاش – رفع مشکلات سایت

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان مرداد انجام می گیرد
0

افزودن Breadcrumbs به مطالب سایت

افزودن Breadcrumbs به مطالب سایت

افزودن Breadcrumbs به مطالب سایت

افزودن Breadcrumbs به مطالب سایت

Breadcrumbs نوعی پیمایش وب سایت است که غالباً نادیده گرفته می شود و در عین حال ارزشمند است. آنها به کاربران کمک می کنند تا مکان خود را در سایت شما مشخص کنند و حتی می توانند بهبودی بالقوه در نحوه نمایش محتوای شما در موتورهای جستجو ایجاد کنند.موتورهای جستجو افزودن Breadcrumbs به مطالب سایت را، به عنوان عنصری مهم در یک وب سایت به حساب می آورند.

برای درک بهتر بردکرامب و تاثیر مستقیم آن بر روی سئو، به شما پیشنهاد می کینم پست آموزشی بردکرامب و تاثیر آن بر سئو که در همین وب سایت مورد بررسی قرارگرفته است را حتما مطالعه کنید.

اگرفکر می کنید که اضافه کردن چنین سیستم یکپارچه ای که نشان دهنده مسیر کاربر در وب سایت شما است، کاری دشوار است،کاملا در اشتباهید! چرا که تنها اقدامی که شما باید انجام دهید استفاده از یک پلاگین بسیار ساده است.

عملکرد بردکرامب از قبل در Yoast تعبیه شده است و اضافه کردن آن از طریق Yoast قطعاً یکی از روشهای برتر است. جدا از Yoast SEO، پلاگین Breadcrumb NavXT گزینه عالی دیگری است که بسیار قابل تنظیم است.

نحوه افزودن Breadcrumbs با استفاده از افزونه Yoast

  • پلاگین Yoast SEO را نصب و فعال کنید
  • افزودن قطعه کد Breadcrumbs به قالب وردپرس وب سایت خود
  • Breadcrumbs  را در تنظیمات افزونه فعال یا پیکربندی کنید

1- شما کاربران گرامی به راحتی می توایند افزونه Yoast SEO را از مخزن وردپرس دانلود کرده و اگر تمایل به استفاده از نسخه ی پیشرفته ی این افزونه دارید می توانید از همین سایت خریداری کنید. سپس اقدام به نصب این افزونه نمائید.

افزودن Breadcrumbs

– قطعه کد Breadcrumbs را به قالب کودک وردپرس خود اضافه کنید

در مرحله بعدی ما باید قطعه کد php زیر را که توسط Yoast ارائه شده است برای فعال کردن قابلیت Breadcrumbs به فایل single.php (برای نمایش در همه پست ها) یا به پرونده header.php (برای نمایش در سراسر سایت) اضافه کنیم.

قطعه کد Breadcrumbs که شما باید در پایان محتوای فایل های header.php یا single.php قالب خود قرار دهید:

<?php
if ( function_exists('yoast_breadcrumb') ) {
yoast_breadcrumb('
<p id="breadcrumbs">','</p>
');
}
?>

پس از اینکه قطعه کد به قالب وردپرس شما اضافه شد، تنها کاری که باید انجام دهید فعال کردن مسیر راهنما در تنظیمات افزونه Yoast SEO است. برای انجام این کار، به داشبورد وردپرس خود بروید و به بخش ظاهر جستجو <- سئو مراجعه کنید و سپس روی برگه Breadcrumbs کلیک کنید. در قسمت تنظیمات بردکرامب، حتما مسیر راهنما را فعال کنید.

سپس می توانید تنظیمات مسیر راهنما را با توجه به نیاز خود پیکربندی کنید. همچنین ممکن است بخواهید طبقه بندی را برای نمایش در بردکرامب برای پست خود انتخاب کنید. برای این مثال ، من می خواهم پست های خود را تنظیم کنم تا دسته ها را در بردکرامب نشان دهم.

افزودن Breadcrumbs

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Code

ایمیل پنگاش

ایمیل پنگاش

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس پنگاش

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ است