LiveZilla Live Chat Software

افزودن متاباکس در ووکامرس

افزودن متاباکس در ووکامرس

برخی اوقات در ووکامرس نیاز دارید مه از متاباکس سفارشی مورد نظر خود استفاده کنید . برای افزودن متاباکس به ووکامرس خود راه هایی فراوان هست ولی همیشه گروهی هستند که قصد دارند از کد استفاده کنند و از افزونه استفاده کمتری داشته باشند .

حال باید بدانیم متاباکس چیست ؟

متاباکس چیست

به زبان ساده Metabox در وردپرس برای دریافت و یا نمایش اطلاعات است. قابل تنظیم با توجه به نیازها، و دارای ویژگیهایی نظیر کشیدن و رها کردن و باز و بسته شدن می‌باشند. نمونه‌های مختلفی از آنها را در قسمت ایجاد یک نوشته می‌توانید مشاهده کنید . دلایل استفاده از متاباکس بسته به نیاز متفاوت است. اما برای ایجاد ویژگی‌های جدید در وردپرس مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال اگر می‌خواهید فیلدهای مختلفی را در تمام نوشته‌هایی که منتشر می‌کنید به نمایش بگذارید .

افزودن متاباکس سفارشی در ووکامرس می تواند طبق خواسته شما باشد و برای کد مربوطه را باید در فایل فانکشن قالب قرار دهید برای افزودن متاباکس در ووکامرس باید فایل فانکشن یا functions.php را باز کرده و کد زیر را در آن قرار دهید

	
 <?php
add_action( 'add_meta_boxes', 'add_meta_boxes' );
function add_meta_boxes()
{
  add_meta_box( 
    'woocommerce-order-my-custom', 
    __( 'Order Custom' ), 
    'order_my_custom', 
    'shop_order', 
    'side', 
    'default' 
  );
}
function order_my_custom()
{
  echo '<h1>نام</h1>';
}
?>

 

0 / 5. 0

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.