قفل کردن راست کلیک

admin امنیت 2019/07/04 1,847 0

قفل کردن راست کلیک

متاسفانه نداشتن یک اصول کپی رایت در ایران برخی اوقات کاربران و وبمستران را ناراحت و نگران کرده است . جلوگیری از کپی کردن مطالب بطور کامل امکان پذیر نیست . خیلی وقت ها مشاهده می شود که کاربر ها مطالب دیگر سایت ها و وبلاگ ها را کپی میکنند و در سایت خود قرار می دهند. و این می تواند برای نویسنده اصلی ناراحت کننده باشد .

قفل کردن راست کلیک

البته این نوع مطالب کپی شده برخی اوقات در سایت دیگر دارای قدرت سئوی بالا تری بوده و و سایت اصلی در رتبه پایینتری قرار می گیرد و ممکن است در برخی موارد کار به شکایت و ناسزاگویی هم برسد از این ها بگذریم برای امن کردن مطالب سایت خود بهتر است کمی ایده به خرج دهید تا به مشکلات احتمالی برخورد نکنید

قفل کردن راست کلیک

یکی از بهترین راه های حل برای جلوگیری از کپی شدن مطالب اختصاصی شما قفل کردن راست کلیک می باشد و با این روش از کپی شدن مطالب خود جلوگیری کنید. البته این راه را که ما به شما آموزش می دهیم بدون شک برترین نوع بستن هر نوع برداشتن و کپی کردن اطلاعات است جون کاملا مطلب را قفل می کند ( احتمال ۱ درصد خطا وجود دارد) .
بعد از افزودن این راه حل به سایت خود بیشتر با قدرت این نوع قفل کردن پی خواهید برد

برای افزودن کد اگر سایت وردپرسی استفاده می کنید بهتر است  کد زیر را در فایل فوتر قالب وردپرسی خود قرار داده و فایل جاوا را نیز که پیوست می باشد  را در پوشه js قرار دهید

اگر خواستید  به زبان انگلیسی پیام را به کاربر نمایش دهد از کد زیر استفاده کنید

حال فرض کنیم شما وبلاگ دارید و یا دسترسی به هاست ندارید چه باید بکنید

بهتر است از کد زیر استفاده کنید

فایل پیوست

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های ۰۹۱۷۹۰۵۹۳۵۰ و یا ۰۹۳۹۸۶۹۵۲۳۸ با ما در ارتباط باشید.نظرات ( 0 )

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
stats
تماس