پنگاش – رفع مشکلات سایت

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان مرداد انجام می گیرد
0

عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

از آنجایی که اخیرا،استفاده از افزونه و قالب نال شده در بین کاربران وردپرس به شدت رواج پیدا کرده است و افراد زیادی برای حل مشکلات پیش آمده برای سایت وردپرسی خود با ما تماس گرفته اند، لذا تصمیم گرفتیم مطلبی با عنوان دلایل عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده در وردپرس آماده کنیم و در آن به شرح کامل این موضوع بپردازیم.

منظور از افزونه و قالب نال شده چیست ؟

به پلاگین ها یا تم های برتر وردپرس اشاره دارد که هک شده اند یا حاوی کدهای اصلاح شده ای هستند که برای ایجاد آسیب یا جمع آوری اطلاعات طراحی شده اند. اینها از یک وب سایت شخص ثالث (نه نویسنده یا سازنده اصلی) به دست می آیند و گاهی بدون کلید مجوز کار می کنند.

از آنجا که مردم همیشه به دنبال راه های کاهش هزینه ها هستند ، برخی از کاربران وردپرس وسوسه می شوند که به جای پرداخت هزینه نسخه رسمی ممتاز،به مضامین و افزونه های خنثی شده وردپرس روی بیاورند.

در این پست ، ما قصد داریم به شما بگوییم که چرا استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده وردپرس ایده بدی است ،حتی اگر لزوما نقض هیچ قانونی نباشد.

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

دلایل عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده در وردپرس:

1.امنیت

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

افزونه ها و تم های نال شده وردپرس، برای امنیت وردپرس بسیار خطرناک هستند. معروف است که آنها بدافزار را حمل می کنند.

این کد مخرب می تواند در بین پرونده های مختلف پنهان شود و باعث می شود،هنگامی که سایت شما هک شود پیدا کردن و اصلاح آن بسیار سخت باشد.

همچنین می توانید داده های سایت خود را در روند هک از دست بدهید. نکته آخر اینکه سایت شما ممکن است برای توزیع بدافزار از موتورهای جستجو نمایه سازی کند.

2. حریم خصوصی

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

تم ها و افزونه های نال شده وردپرس می توانند انواع مختلفی از کد مخرب را در خود پنهان کنند. این می تواند شامل کدی باشد که اطلاعات سایت وردپرس شما را می دزدد و آن را در دسترس وب سایت های تاریک برای هکرها قرار می دهد.

این اطلاعات ممکن است شامل نام کاربری،آدرس ایمیل و گذر واژه های شما باشد. اگر یک فروشگاه اینترنتی یا وب سایت عضویت دارید، اطلاعات شخصی مشتریان نیز می تواند در معرض خطر باشد.

این نوع هک ها به سختی قابل شناسایی هستند و ممکن است به دلیل عملکرد عادی سایت وردپرس شما مورد توجه قرار نگیرند.

3. برای سئو بد است

تم ها و افزونه های خنثی شده وردپرس می توانند SEO وردپرس شما را به طور کامل از بین ببرند. تم ها و افزونه های نال شده وردپرس می توانند پیوندهای اسپم را به وب سایت شما اضافه کنند یا کاربران شما را ربوده و به وب سایت های بد هدایت کنند.

این فعالیتها توسط چشم انسان به سختی قابل تشخیص است زیرا پیوندها به خوبی در کد پنهان شده اند. هنگام ورود به حساب وردپرس خود به احتمال زیاد مجدداً هدایت نخواهید شد. با این حال،موتورهای جستجو به سرعت متوجه این موضوع می شوند و با پایین آوردن رتبه بندی جستجوی شما یا نمایه سازی کامل وب سایت ، وب سایت شما را جریمه می کنند.

برای بازیابی رتبه بندی SEO وب سایت خود باید ماه ها وقت صرف کنید و حتی گاهی ممکن است مجبور شوید یک وب سایت جدید از ابتدا ایجاد کنید.

4. مسائل حقوقی

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

بسیاری از تم ها و افزونه های وردپرس منبع باز هستند،اما برخی از آنها با مجوزهای مختلف به فروش می رسند. این به این معنی است که بعضی از قسمتهای کد توسط قوانین حق چاپ محفوظ است و اگر از تم یا افزونه خنثی شده وردپرس استفاده می کنید،مجوز قانونی برای این کار ندارید.

قالب ها و پلاگین های خنثی شده وردپرس می تواند منجر به سرقت داده ها ، از بین رفتن داده ها یا توزیع مواد غیرقانونی شود. همه اینها می تواند منجر به مراحل قانونی شود که در پایان می توانید مبالغ هنگفتی به وکلا بپردازید.

5. دسترسی به بروزرسانی ها وجود ندارد.

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

بیشتر تم ها و افزونه های وردپرس به طور مرتب برای رفع اشکالات ، افزودن ویژگی های جدید و بستن مشکلات امنیتی،به روزرسانی می شوند. تم ها و افزونه های نال شده وردپرس نمی توانند آن به روزرسانی ها را دریافت کنند زیرا کلید مجوز معتبری ندارند.

این سایت وردپرس شما را با نسخه منسوخ شده ای روبرو می کند که ممکن است دارای خطا و نا امن باشد. وردپرس به طور مرتب نسخه های جدیدی را منتشر می کند و گاهی اوقات تم ها و افزونه ها باید به روز شوند تا با آخرین تغییرات سازگار باشند. از آنجا که تم یا افزونه نال شده نمی تواند به روز شود،وب سایت شما ممکن است شروع به بد رفتاری کند یا غیرقابل دسترسی شود.

6. پشتیبانی و مستندات

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

حتی باتجربه ترین کاربران وردپرس برای استفاده صحیح از تم ها و افزونه های برتر وردپرس به پشتیبانی و مستندات نیاز دارند.

توسعه دهندگان این محصولات وقت زیادی را صرف تهیه پشتیبانی و ایجاد اسناد برای کاربران خود می کنند. آنها حتی متخصصان پشتیبانی را استخدام می کنند تا به سوالات پاسخ دهند و به طور مرتب آموزش های جدید اضافه می کنند.

اگر از یک تم یا افزونه خنثی شده وردپرس استفاده می کنید، پس تنها خودتان هستید. درصورت نیاز به کمک ، نمی توانید از توسعه دهندگان بخواهید تا به شما کمک کنند. همچنین به اسناد و آموزش دسترسی ندارید زیرا این موارد فقط برای مشتریان پولی در دسترس است.

7. دسترسی به ویژگی های جدید

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، تم ها و افزونه های وردپرس به طور منظم به روز می شوند و اغلب این به روزرسانی ها دارای ویژگی های جدیدی هستند. اگر از یک محصول وردپرس نال شده استفاده می کنید ، نمی توانید به روزرسانی خودکار دریافت کنید و حتی نمی دانید ویژگی های جدیدی در دسترس است.

این ویژگی های جدید می تواند وب سایت شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشد و به شما کمک کند درآمد بیشتری از طریق اینترنت کسب کنید. با این حال،شما کاملاً از این تغییرات بی اطلاع خواهید بود و با یک نسخه منسوخ درگیر خواهید شد.

8. استفاده غیراخلاقی از نوآوری، موجب دلسری توسعه دهندگان می شود

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

اکنون برخی ممکن است استدلال کنند که این یک نرم افزار ناچیز است و من این کار را انجام می دهم زیرا در حال حاضر توانایی پرداخت هزینه آن را ندارم. با این حال،این کد کوچک نتیجه مهارت،استعداد و سخت کوشی کسی است. با استفاده از یک نرم افزار خنثی شده ، از این توسعه دهندگان پول می گیرید.

توسعه دهندگان نه تنها وقت خود را صرف نوشتن کد می کنند،بلکه باید پشتیبانی کنند،اسنادی ایجاد کنند،وب سایتی بسازند ،کارمندان پشتیبانی استخدام کنند و هزینه های زیادی را برای اداره تجارت خود صرف کنند.استفاده از نرم افزار خنثی شده به تجارت آنها لطمه می زند و در نهایت ضرر می کنند.

این اقدامات غیراخلاقی ممکن است توسعه دهندگان را از ایجاد محصولات نوآورانه جدید که می تواند به نفع میلیون ها کاربر باشد،منصرف کند.

9. فراوانی گزینه های رایگان

 

 عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

دلیلی ندارد که کسی از تم ها و افزونه های پوچ وردپرس استفاده کند. مهم نیست که کدام قالب و پلاگین وردپرس را انتخاب کنید،همیشه بیش از یک گزینه رایگان مناسب برای آنها وجود دارد.

در واقع،بسیاری از افزونه های برتر وردپرس دارای نسخه رایگان محدود برای کمک به شما در شروع کار هستند. برای مثال به فرم تماس نیاز دارید؟ با نسخه رایگان WPForms Lite شروع کنید. به Google Analytics نیاز دارید؟ نسخه رایگان MonsterInsights را امتحان کنید.

برای تم های وردپرس نیز،نگاهی به انتخاب متخصصان از بهترین تم های رایگان وردپرس بیندازید که از نظر کارایی در حد و اندازه یک تم برتر هستند.

WordPress.org هزاران افزونه و تم رایگان دارد. برخی از آنها حتی از بسیاری از محصولات برتر نیز بهتر هستند. مهمتر از همه، شما می توانید از آنها به صورت قانونی،بدون عذاب وجدان و بدون تأثیر منفی بر جامعه وردپرس استفاده کنید.

دلایل عدم استفاده از افزونه ها و قالب های نال شده

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

توجه: شما عزیزان می توانید نسخه ی قانونی و اورجینال افزونه یا قالب مد نظر خود را،به راحتی از سایت پنگاش خریداری کنید .

چنان چه افزونه یا قالب درخواستی شما در سایت موجود نیست می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Code

ایمیل پنگاش

ایمیل پنگاش

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس پنگاش

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ است