LiveZilla Live Chat Software

رفع خطاهای پایگاه داده

رفع خطاهای پایگاه داده  یا همان رفع خطاهای  دیتابیس  می تواند جانی دوباره به سایت شما ببخشد. پایگاه داده قلب یک وب سایت و بسیار حساس بوده و با کمترین ضربه ممکن است کلیه زحمات یک شخص به باد رود پس نیاز به دانش کامل و همچنین تخصص فراوان دارد تا رفع مشکل شود.

ممکن است سایت شما به دلایلی مختلفی از جمله هک و حملات دیداس ddos  و یا همچنین اشکال در هنگام بروزرسانی و  ده ها علت دیگر با مشکل مواجه شده باشد و شما با هر نوع دستکاری ضربه مهلکی می توانید بر پیکره سایت خود وارد کنید .اگر در این وضعیت قرار دارید به چند صورت می توانید مشکل پایگاه داده خود را رفع  کنید  اگر نسخه پشتیبان به روز دارید می توانید با استفاده از نسخه پشتیبان مشکل پایگاه داده یا دیتابیس را به حل کنید .

رفع خطاهای پایگاه داده

 

رفع خطاهای پایگاه داده

در برخی از سیستم ها می توانید سرویس پایگاه داداه را ریستارت تا مشکل رفع گردد (مخصوص دسترسی به روت root).

برخی اوقات با به روزرسانی سیستم  رفع مشکل می گردد. لطفا اگر در این موقعیت قرار گرفته اید و کلیه کارهای بالا را انجام دادید و رفع مشکل نشدخطا بسیار جدی بوده و گر دانش کامل را در این خصوص ندارید دست نزنید و با متخصصین ما هماهنگ شوید . برخی از خدمات هماهنگ با پایگاه داده (دیتابیس)

رفع خطاهای پایگاه داده و بهینه سازی آن

تبدیل انواع پایگاه داده

انتقال پایگاه داده

تبدیل مدیریت ها و انتقال از سیستم های دیگر به هم

برای سفارش می توانید  فرم زیر را پر کرده تا به زودی با شما تماس گرفته شود.

اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید.

 

0 / 5. 0

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.