تعمیر وب سایت

تعمیر وب سایت

هر گونه ایراد و خرابی در وب سایت می تواند ضربه بسیار به سایت وارد کند و حتی از کار بیاندازد . این خراب بی جهت نیست و علل گوناگونی ممکن است داشته باشد .  باید گفت که خرابی و ایراد سایت می تواند چند منشاء داشته باشد که به آنها می پردازیم :

منشاء هاستینگ : کلیه ایرادات و عواملی که از ناهماهنگی و وجود ایراد در سرور و یا هاست اتفاق می افتد را شامل می شود.

منشاء نرم افزاری : کلیه ایرادات در نرم افزار یا مدیریت محتوا را که به طور مستقیم یا غیر مستفیم در ایراد سایت سهیم می باشد.

منشاء انسانی : هر گونه تغییر در سیستم و هک و ویروس را شامل می گردد و در این مورد ضربات جبران نا پذیری به سایت وارد می گردد.

تعمیر وب سایت

 

تعمیر  وب سایت

برخی اوقات نیز عدم سازگاری افزونه ها ، ویروسی شدن سایت ، مشکلات خرابی فایل و هاست ، کاهش رنک گوگل ، کاهش رتبه الکسا ، افزایش صفحات ۴۰۴ و سایر مشکلات سئو ، کاهش محسوس سرعت سایت ، از جمله مشکلاتی است که اغلب وبمسترها ، آنها را تجربه کرده اند.

لازم به ذکر است در گوگل اطلاعات و ابزار توسعه خوبی برای تعمیر وب سایت شما یافت می شود

همیشه در نظر داشته باشید هر ۳ ماه یکبار سایت خود را بررسی کامل نموده تا به مشکلات عدیده برخورد نکنید پنگاش مشکلات سایت شما را آنالیز کرده و راه کار مناسب برای رفع خرابی بکار می برد .

برای تعمیر سایت شما و رفع خرابی سایت شما یا برای رفع ایرادات سایت شما  ، ما از کلیه تلاش خود استفاده کرده و در کمترین زمان مشکلات را رفع خواهیم کرد .

هشدار : همیشه برای تعمیر و رفع ایرادات سایت یا رفع خرابی سایت خود دست نزنید و به یک متخصص نشان دهید .

شما میتوانید برای رفع مشکلات وبسایت خود ، موارد و مشکلات را با ما مطرح کنید تا بعد از بررسی ، نسبت به حل مشکل وبسایت شما اقدام شود.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.