امنیت سایت و سرور

امنیت سایت و سرور

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

ریسپانسیو یا واکنشگرا

ریسپانسیو یا واکنشگرا

پشتیبانی

پشتیبانی سایت

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی


تعمیر وب سایت

تعمیر وب سایت

تعمیر وب سایتReviewed by پارسایی on Sep 14Rating: 5.0تعمیر وب سایتتعمیر وب سایت هر گونه ایراد و خرابی در وب سایت می تواند ضربه بسیار به سایت وارد کند و حتی از کار بیاندازد . این خراب بی جهت نیست و علل گوناگونی ممکن است داشته باشد . باید گفت که خرابی و ایراد سایت می تواند چند منشاء داشته باشد که به آنها می پردازیم...

تعمیر وب سایت

هر گونه ایراد و خرابی در وب سایت می تواند ضربه بسیار به سایت وارد کند و حتی از کار بیاندازد . این خراب بی جهت نیست و علل گوناگونی ممکن است داشته باشد .  باید گفت که خرابی و ایراد سایت می تواند چند منشاء داشته باشد که به آنها می پردازیم :

منشاء هاستینگ : کلیه ایرادات و عواملی که از ناهماهنگی و وجود ایراد در سرور و یا هاست اتفاق می افتد را شامل می شود.

منشاء نرم افزاری : کلیه ایرادات در نرم افزار یا مدیریت محتوا را که به طور مستقیم یا غیر مستفیم در ایراد سایت سهیم می باشد.

منشاء انسانی : هر گونه تغییر در سیستم و هک و ویروس را شامل می گردد و در این مورد ضربات جبران نا پذیری به سایت وارد می گردد.

تعمیر  وب سایت

برخی اوقات نیز عدم سازگاری افزونه ها ، ویروسی شدن سایت ، مشکلات خرابی فایل و هاست ، کاهش رنک گوگل ، کاهش رتبه الکسا ، افزایش صفحات ۴۰۴ و سایر مشکلات سئو ، کاهش محسوس سرعت سایت ، از جمله مشکلاتی است که اغلب وبمسترها ، آنها را تجربه کرده اند. همیشه در نظر داشته باشید هر ۳ ماه یکبار سایت خود را بررسی کامل نموده تا به مشکلات عدیده برخورد نکنید پنگاش مشکلات سایت شما را آنالیز کرده و راه کار مناسب برای رفع خرابی بکار می برد . برای تعمیر سایت شما و رفع خرابی سایت شما یا برای رفع ایرادات سایت شما  ، ما از کلیه تلاش خود استفاده کرده و در کمترین زمان مشکلات را رفع خواهیم کرد .

هشدار : همیشه برای تعمیر و رفع ایرادات سایت یا رفع خرابی سایت خود دست نزنید و به یک متخصص نشان دهید .

شما میتوانید برای رفع مشکلات وبسایت خود ، موارد و مشکلات را با ما مطرح کنید تا بعد از بررسی ، نسبت به حل مشکل وبسایت شما اقدام شود.

برای تعمیر سایت اگر خودتان نتوانستید با ما در ارتباط باشید لازم به ذکر است می توانید در ناحیه کاربری سفارش دهید تا پیگیری سریعتر انجام پذیرد

 نظر کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس