پنگاش – رفع مشکلات سایت

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان خرداد انجام می گیرد
0

رفع خطای Deceptive site ahead

رفع خطای Deceptive site ahead

رفع خطای Deceptive site ahead

رفع خطای Deceptive site ahead

Fixed Deceptive site error ahead

آیا می دانید که خطای Deceptive Site Ahead در سایت شما به چه معناست؟ آیا از عواقب آن اطلاع دارید؟ آیا  در جریان هستید که این هشدار باعث می شود مشتری و بازدید کننده خود را از دست بدهید؟

معنی این هشدار است که موتورهای جستجو مانند گوگل هک سایت شما را شناسایی کرده و آن را در لیست سیاه قرار داده اند تا از کاربران خود در برابر قربانیان سرقت و کلاهبرداری اطلاعات محافظت کنند. بنابراین  کاملا طبیعی است که نگران باشید،  زیرا این امر منجر به از دست دادن بازدید کنندگان و درآمد شما خواهد شد.

 

رفع خطای Deceptive site ahead

علاوه بر این، هکرها به سایت، تجارت و اعتبار شما آسیب می رسانند! اما لازم نیست نگران باشید زیرا می توانید سایت خود را بازیابی کنید. باید اقدامات لازم را به سرعت انجام دهید.

در این راهنمای حذف سایت فریبنده در پیش رو، ما مراحل دقیق لازم برای رفع سریع وب سایت هک شده و حذف هشدار امنیتی را به شما نشان خواهیم داد. می توانید سایت خود را در کمترین زمان به حالت عادی برگردانید.

اگر سایت وردپرس شما هک شده است و می خواهید بلافاصله آن را برطرف کنید،  افزونه MalCare را نصب کنید. این پلاگین وب سایت شما را اسکن کرده و در طی چند دقیقه تمام آثار بد افزار را از بین می برد. سایت شما کاملا تمیز خواهد شد و می توانید سایت خود را به Google ارسال کنید تا اخطار “سایت فریبنده در پیش رو” را حذف کنید.

رفع خطای Deceptive site ahead

هشدار Deceptive site ahead چیست؟

برای توضیح هشدار Deceptive Site Ahead و نشان دادن چگونگی رفع آن ، از موتور جستجوی گوگل به عنوان محبوب ترین موتور استفاده خواهیم کرد. این فرایند برای مرورگرهای دیگر مانند Mozilla Firefox تقریباً یکسان است.

آیا می دانید Google بیشترین رضایت و امنیت کاربر خود را دارد؟ در واقع، بسیاری از اقدامات ایمنی آنلاین در مرورگر Chrome Google وجود دارد. این اقدامات باعث می شود کاربران از فریب بازدید از سایت های فریبنده، دانلود کردن نرم افزارهای مخرب، سرقت داده ها یا هک شدن دستگاه هایشان محافظت شوند.

گوگل با رعایت اولویت بندی امنیت، وب سایت هایی که کاربران آنها  در معرض خطر قرار می گیرند را، به طور مداوم از نظر بدافزار اسکن می کند و اگر بدافزار را در وب سایت شما تشخیص دهد ، موارد زیر را انجام می دهد:

 1. این وب سایت شما را در لیست سیاه قرار داده و به عنوان یک سایت ناامن علامت گذاری می کند.
 2. اخطارهایی مانند سایت فریبنده در پیش رو است یا این سایت حاوی بدافزار است به سایت شما اضافه می کند.
 3. بستگی به خطری که سایت شما دارد، به کاربران این امکان را می دهد که هشدار امنیتی خود را دور بزنند و با کلیک روی جزئیات به سایت خود بروند. یا آنها می توانند سایت را ترک کرده و بازگشت به وضعیت ایمن را انجام دهند.

چه عواملی باعث ایجاد پیام  Deceptive site ahead می شود؟

همانطور که در بالا گفتیم، Google بدافزار را در وب سایت شما شناسایی کرده و بنابراین سایت شما را به عنوان فریبنده یا بسیار خطرناک پرچم گذاری کرده است.

رفع خطای Deceptive site ahead

بررسی دلایل ورود بد افزار به وب سایت:

1- قالب ها و افزونه های آسیب پذیر

این یک امر رایج برای قالب ها و افزونه ها است که با گذشت زمان آسیب پذیری را توسعه می دهند.با کشف آسیب پذیری ها ، توسعه دهندگان وصله های امنیتی را برای رفع آن آزاد می کنند. این وصله ها به صورت یک نسخه به روز شده ارائه می شوند. پس از بروزرسانی به نسخه جدید، این آسیب پذیری برطرف خواهد شد. با این حال ، گاهی اوقات هکرها این آسیب پذیری را قبل از توسعه دهندگان پیدا می کنند و گاهی صاحبان وب سایت برای مدتی به آخرین نسخه به روز نمی شوند. این هکرها را قادر می سازد تا آسیب پذیری سایت شما را پیدا کرده و آن را به خطر بیندازند.

2- نصب تم ها و افزونه های پوچ یا نال شده

نرم افزار نال شده به شما امکان دسترسی رایگان به ویژگی های برتر را می دهد و استفاده از چنین نسخه هایی وسوسه انگیز است. با این حال، چنین نرم افزاری همراه با بدافزار از پیش نصب شده است این هکرها را قادر می سازد بدافزار را در هر سایتی که آن را نصب کند توزیع کنند. ما توصیه نمی کنیم که هرگز نرم افزار و برنامه های پوچ را نصب کنید.

3- بارگذاری پرونده از دستگاه آلوده

اگر رایانه شما به بدافزار آلوده باشد، می تواند بر روی وب سایت شما نیز تأثیر بگذارد. هنگامی که رایانه یا دستگاه شما آلوده است، احتمالا پرونده های شما نیز آلوده می شوند. با بارگذاری پرونده ها از یک دستگاه آلوده به بدافزار، می توانید آلودگی را به وب سایت خود منتقل کنید.

4- بازدید از یک سایت مخرب یا فیشینگ

مواردی وجود دارد که ممکن است برای باز کردن یک وب سایت مخرب گمراه شوید. این سایتها به گونه ای کدگذاری شده اند که اگر داشبورد وردپرس خود را در برگه دیگری باز کنید ، می تواند با مراجعه به سایت، کامپیوتر و وب سایت شما را آلوده کند.

هنگامی که یک هکر وب سایت شما را به خطر می اندازد، می تواند از آن برای اجرای فعالیت های مخرب یا فیشینگ استفاده کند و  اطلاعات شخصی بازدید کنندگان شما را سرقت می کنند، آنها را مجبور به بارگیری بدافزار می کنند یا از نظر مالی کلاهبرداری می کنند. این امر عواقب شدیدی برای شما و تجارت شما به همراه دارد.

توجه: اگر فکر می کنید هیچ یک از این موارد در سایت شما اعمال نمی شود و به اشتباه در لیست سیاه قرار گرفته است، می توانید گزارشی را به Google ارسال کنید.

تأثیر هشدار Deceptive site ahead در سایت شما:

اگر سایت شما با هشدار امنیتی Deceptive site ahead پرچم گذاری شده باشد، ممکن است عواقب جدی مانند موارد زیر را تجربه کنید.

1- کاهش میزان بازدید

وقتی بازدیدکنندگان شما اخطار Deceptive site ahead را مشاهده می کنند، احتمالا بازگشت به وضعیت ایمن را انتخاب می کنند. این امر باعث کاهش شدید بازدید شما می شود.

2- سقوط در رتبه بندی SEO

گوگل سایت شما را به دلیل داشتن بدافزار که باعث افت رتبه سئو شما می شود مجازات می کند. سایت شما می تواند یک روز در میان  به عنوان یکی از سه سایت برتر باشد و در روز بعد شاهد سقوط آن به صفحه دوم یا سوم باشید. سایت شما حتی ممکن است در صفحات نتایج جستجوی Google ظاهر نشود.

3- تعلیق شدن از سمت میزبان وب

هنگامی که میزبان وب شما بدافزار را در سایت شما تشخیص داد، بلافاصله حساب شما را معلق می کند. این بدان معنی است که تا زمانی که بدافزار را تمیز نکنید ، نمی توانید وب سایت خود را در سیستم عامل آنها میزبانی کنید. آنها این کار را برای محافظت از منافع خود ، سرورها و سایر کاربران موجود در سیستم عامل خود انجام می دهند.

از دست دادن درآمد، اگر فروشگاه اینترنتی دارید یا برای درآمدزایی به تبلیغات وابسته هستید ، شما نیز درآمد خود را از دست خواهید داد.

4- آسیب رساندن به شهرت

هکرها می توانند انواع فعالیت ها مانند فریب بازدید کنندگان و مشتریان شما را انجام دهند. این هک به نام وب سایت شما انجام می شود و  به شدت به اعتبار شما لطمه می زند. اگر به بازدیدکنندگان هشدار داده شد که سایت شما فریبنده است ، مطمئن باشید که دیگر برنخواهند گشت.

حال که با دلایل و آسیب هایی که با نمایش این هشدار در سایت شما به وجود می آید آشنا شدید، به نحوه ی رفع این هشدار می پردازیم.

حذف هشدار Deceptive Site Ahead ممکن است یک روز تا چند هفته طول بکشد. اگر سایت شما این هشدار را نشان می دهد ، باید سریعا برای رفع آن اقدام کنید.

نحوه رفع خطای Deceptive site ahead

رفع هشدار توسط گوگل در صورتی که به درستی گام بردارید، سخت نیست. ابتدا باید بدافزار را شناسایی کرده و سپس سایت هک شده وردپرس خود را تمیز کنید. پس از این ، شما باید سایت خود را به Google ارسال کنید تا لیست سیاه حذف شود. بیا یک نگاهی بیندازیم.

مرحله 1: سایت وردپرس خود را برای یافتن بدافزار اسکن کنید

مهم است که ابتدا بدافزار را شناسایی کرده و فایلهای آلوده را پیدا کنید. این به تمیز کردن سایت شما کمک می کند. می توانید این کار را با استفاده از اسکنر بدافزار انجام دهید.

تعداد زیادی اسکنر بدافزار در بازار وجود دارد ، اما امروز نحوه استفاده از اسکنر امنیتی MalCare را به شما نشان خواهیم داد. ما MalCare را انتخاب می کنیم زیرا:

 • در کمتر از چند دقیقه قادر به یافتن انواع بدافزارها در سایت شما است.
 • حتی اگر یک هکر کد مخرب خود را پنهان کرده یا پنهان کند، MalCare آن را پیدا خواهد کرد زیرا از فرایندی استفاده می کند که رفتار کد را تحلیل می کند. این به آنها کمک می کند تا کدهایی مخرب هستند را تشخیص بدهند، حتی اگر قانونی به نظر می رسند .
 • بسیاری از اسکنرها فقط یک اسکن سطحی را اجرا می کنند که هر پرونده و پوشه سایت شما را بررسی نمی کند. MalCare در سایت شما غوطه ور می شود و هر اینچ سایت شما ، از جمله پایگاه داده شما را تجزیه و تحلیل می کند. هیچ سنگی بر جای نمی گذارد.

برای استفاده از MalCare ، به سادگی افزونه را در سایت خود نصب کنید. از منوی سمت چپ داشبورد مدیریت وردپرس خود به MalCare دسترسی پیدا کنید. در اینجا نام وب سایت خود را وارد کرده و Malware Scan را انتخاب کنید.

 

رفع خطای Deceptive site ahead

 

شما به داشبورد مستقل MalCare هدایت خواهید شد و در آنجا روند اسکن خودکار سایت شما برای بدافزار آغاز می شود. بعد از شناسایی همه بدافزار موجود ، تعداد فایلهای هک شده را به شما نشان می دهد:

 

رفع خطای Deceptive site ahead

مرحله 2: بدافزار را از سایت خود حذف کنید

هنگامی که سایت خود را اسکن کردید ، می توانید بدافزار را با استفاده از دو روش – دستی یا استفاده از افزونه ای مانند MalCare ، از سایت خود حذف کنید.

ممکن است با راهنماهایی درباره نحوه تمیز کردن دستی سایت وردپرس خود روبرو شوید اما ما این روش را به دلایل زیر توصیه نمی کنیم :

 • هر زمان که تغییراتی در سایت وردپرس خود ایجاد کنید، خطر شکستن سایت خود را دارید. حتی کوچکترین اقدام اشتباه ممکن است منجر به عملکرد  بد یا خرابی سایت شما شود.
 • این روش موثر نیست. هکرها هوشمندانه بدافزار خود را پنهان کرده و درهای پشتی خود را پنهان می کنند که به آنها امکان دسترسی مخفیانه به سایت شما را می دهد. شناسایی هر پرونده و فضای پشتی هک شده و خلاص شدن از آنها بسیار دشوار است.
 • برای تمیز کردن دستی سایت خود ، باید پرونده های هک شده را پاک کنید. با انجام این کار می توان عملکردهای دیگری را که به این پرونده ها بستگی دارند ، از بین برد.
 • وقت گیر است و به نیروی انسانی متخصص نیاز دارد.

برای تمیز کردن سایت خود با استفاده از MalCare ، کافی است روی دکمه تمیز کردن خودکار کلیک کنید:

 

رفع خطای Deceptive site ahead

 

پس از پایان کار ، به شما نشان می دهد که سایت شما تمیز است.

 

رفع خطای Deceptive site ahead

از این صفحه که نشان می دهد سایت شما تمیز است، یک عکس بگیرید چون در مرحله بعد به آن نیاز خواهید داشت.

مرحله 3: ارسال سایت خود به میزبان وب خود (در صورت تعلیق بودن)

با ارائه دهنده میزبانی وب خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید تعلیق را حذف کنند. این کار را می توانید از طریق تلفن ، ایمیل یا گپ انجام دهید – بسته به گزینه های پشتیبانی مشتری از میزبان شما.

جزئیات سایت خود را همراه با تصویر صفحه MalCare که نشان می دهد سایت شما تمیز است ، برای آنها ارسال کنید.

آنها درخواست شما را بررسی می کنند و با تمیز یافتن سایت شما ، تعلیق را برطرف می کنند.

مرحله 4: سایت خود را به Google ارسال کنید

برای حذف هشدار لیست سیاه Google ، باید سایت خود را برای بررسی ارسال کنید. قبل از انجام این کار ، باید اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل های حذف آنها را دنبال می کنید:

 • وارد کنسول جستجوی Google شوید. مالکیت وب سایت خود را تأیید کنید.
 • وب سایت خود را از هک پاک کنید.
 • آسیب پذیری امنیتی که منجر به هک شده است را برطرف کنید.
 • پس از تماس با میزبان، وب سایت تمیز خود را دوباره آنلاین کنید.

پس از اطمینان از انجام این مراحل ، می توانید درخواست بازبینی کنید تا هشدار سایت فریبنده پیش رو است را در مرورگر حذف کنید.

 • برای جستجو در کنسول وارد شوید و به گزارش مشکلات امنیتی دسترسی پیدا کنید.
 • درخواست بازبینی را انتخاب کنید.
 • شما باید اطلاعات لازم را در مورد اینکه برای رفع مشکل بدافزار چه قدم هایی برداشته اید پر کنید.
 • درخواست خود را ارسال کنید

زمان رسیدگی به درخواست بررسی ممکن است یک روز یا حتی چند هفته طول بکشد. در پیام های خود در Search Console یا حساب ابزار Webmaster پاسخی دریافت خواهید کرد.

هنگامی که گوگل تشخیص داد وب سایت شما تمیز است ، هشدار ظرف 72 ساعت برداشته می شود. اگر درخواست شما تأیید نشود ، به این معنی است که باید سایت خود را از نظر بدافزار یا هرزنامه دوباره ارزیابی کنید.

هشدار

اگر مشکل شما رفع نشد شک نکنید که ما پشتیبان شما بوده و می توانید سایت خود را به ما بسپارید

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل پنگاش

ایمیل پنگاش

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس پنگاش

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ است