رفع مشکلات سایت هک شده

رفع مشکلات سایت هک شده

رفع مشکلات سایت هک شده

– آیا سایت شما هک شده است ؟ آیا بعد از هک سایت شما دارای ایراد شده است ؟ آیا امنیت وب سایت شما برای شما راضی کننده نیست ؟ بسیاری از کاربران  دارای سایتی هستند که به طریقی به دست هکر افتاده و کلی ضربه دیده است .

کاربر در این زمان چکار باید کند ؟

وقتی هکر به وب سایت شما حمله می زند بدون شک یک هدف دارد . برخی هکران به عنوان میزبان از سایت شما استفاده می کنند و به عنوان زالو عمل می کنند.

رفع مشکلات سایت هک شده

برخی دیگر هدفشان خرابکاری است و ضربات جبران ناپذیری  به سایت وارد می کنند برخی دیگر هدفشان این است که با هک سایت شما نقطه ضعف را به شما یا دیگران شناسایی و هشدار دهند و …..

حال مهم نیست هکر چطور سایت شما را هک کرده و چطور ضربه زده است .

مهمترین کار این است که شما سایت خود را به  بهترین حالت و بهترین شرایط  برگردانید برای این کار راههای گوناگونی وجود دارد

  • از طریق برگرداندن بک آپ یا نسخه پشتیبان
  • از طریق نصب دوباره سایت
  • رفع ایرادات سایت هک شده و رفع مشکلات آن

رفع مشکلات سایت هک شده

در حالت اول به آخرین نسخه بک آپ برگردانده می شود و سایت بدون مشکل بالا می آید – ولی بدون شک احتمال هک  دوباره وب سایت  بسیار بالا است (باید مشکلات امنیتی سایت رفع شود )در حالت دوم  کلیه اطلاعات سایت از بین می رود

و برای سایت با سابقه این کار ارزشی ندارد تنها بهترین  وضعیت در صورتی که نسخه بک آپ یا پشتیبان نداشته باشید حالت سوم می باشد  .

اگر در این زمینه هیچ تخصصی ندارید می توانید این امر را به ما بسپارید متخصصان ما می توانند مشکلات سایت هک شده شما را به بهترین نحو رفع نمایند . شما هم اکنون می توانید  سفارش دهید

اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.