مهاجرت از EDD به WooCammerce

مهاجرت از EDD به WooCammerce

مهاجرت از EDD به WooCammerce

Migrate from EDD to WooCommerce

اگر به این نتیجه رسیده اید که فروش محصولات سایت خود با ووکامرس برای شما منطقی تر از ادامه استفاده از ایزی دیجیتال دانلود است و شما تمایل دارید داده های موجود خود را به WooCommerce منتقل کنید، می توانید با اطمینان انجام این امر را به سایت پنگاش بسپارید و در نهایت شاهد انتقالی موفق از مشتریان،سوابق پرداخت و محصولات به ووکامرس خواهید بود. هم چنین مشتریان شما هرگز با وقفه در سرویس و از بین رفتن عملکرد مواجه نخواهند شد.

تفاوت های بین WooCommerce و Easy Digital Downloads:

پلاگین ووکامرس تا کنون بیش از 60میلیون بار دانلود شده و برروی 5میلیون سایت  وردپرسی نصب شده است.افزونه ایزی دیجیتال دانلود تا کنون 2 میلیون بار دانلود شده است و برروی 60هزار وب سایت وردپرسی نصب شده است.

1- WooCommerce و Easy Digital Downloads راه حل های تجارت الکترونیکی بسیار متفاوتی هستند. هر دو برای موارد استفاده متفاوت در نظر گرفته شده و با مجموعه ای از ویژگی های متفاوت طراحی شده اند. به همین دلیل، انتقال از یکی به دیگری منجر به تغییر محسوسی در نحوه مدیریت فروشگاه و ذخیره اطلاعات می شود. به عنوان مثال، WooCommerce شامل مجموعه ای غنی از ویژگی ها برای مدیریت حمل و نقل محصولات فیزیکی است. چنین عملکردی در EDD وجود ندارد زیرا برای فروش کالاهای فیزیکی طراحی نشده است.

2- در اصطلاحات بین این دو افزونه تفاوت وجود دارد. به عنوان مثال WooCommerce معمولا به موارد فروخته شده در فروشگاه شما به عنوان “محصولات” اشاره دارد در حالیکه EDD به طور پیش فرض استفاده از واژه “بارگیری” را به کار می برد. مثال دیگر استفاده WooCommerce از کلمه “سفارش” هنگام اشاره به سابقه ذخیره شده هر خرید انجام شده توسط مشتری است، در حالی که EDD از این سوابق به عنوان “پرداخت” یاد می کند.

3- افزونه های جانبی ووکامرس بسیار بیشتر از ایزی دیجیتال دانلود است. بنابراین شما قادر هستید به آسانی و با پرداخت هزینه کم، امکانات مورد نیاز خود را به ووکامرس اضافه کنید.

 موارد منتقل شده در مهاجرت Edd به ووکامرس:

 

 1. انتقال محتوای محصولات همراه با رسانه
 2. انتقال تصاویر شاخص و گالری ها
 3. انتقال لینک های دانلود کلیه محصولات
 4. انتقال خرید های کلیه مشتریان
 5. تعویض قالب شما به ووکامرس
 6. سازگار کردن قالب شما با ووکامرس
 7. سازگار کردن سایت با ووکامرس
 8. انتقال نامک کلیه  محصولات
 9. انتقال برچسب‌ها محصول
 10. انتقال دسته‌های محصول
 11. انتقال دسته‌های بخش دسته‌بندی
 12. انتقال برچسب‌های بخش برچسب‌ها
 13. انتقال اطلاعات محصول

 موارد منتقل شده در مهاجرت ووکامرس به edd:

 1. انتقال محتوای محصولات همراه با رسانه
 2. انتقال تصاویر شاخص و گالری ها
 3. انتقال لینک های دانلود کلیه محصولات
 4. تعویض قالب شما به edd
 5. سازگار کردن قالب شما با edd
 6. سازگار کردن سایت با edd
 7. انتقال نامک کلیه  محصولات
 8. انتقال برچسب‌ها محصول
 9. انتقال دسته‌های محصول
 10. انتقال دسته‌های بخش دسته‌بندی
 11. انتقال برچسب‌های بخش برچسب‌ها
 12. انتقال اطلاعات محصول

در صورتی که تمایل به انتقال داده ها و مهاجرت از EDD به WooCammerce و یا بالعکس را دارید، می توانید این امر را به کارشناسان با تجربه و متخصص ما بسپارید. به شما این اطمینان را می دهیم که عمل انتقال را به بهترین نحو ممکن و بدون افت سئو سایت شما انجام خواهیم داد.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.