LiveZilla Live Chat Software

انتقال فایل های JavaScript از سربرگ به پانوشت

انتقال فایل های JavaScript از سربرگ به پانوشت

انتقال فایل های JavaScript از سربرگ به پانوشت

نحوه انتقال فایل های JavaScript از سربرگ به پانوشت چگونه است؟ چه مزایایی دارد و دلیل انجام این کار چیست ؟

از آن جایی که یکی از پارامترهای مهم در ارزیابی یک وب سایت معتبر،زمان بارگذاری صفحه در مرورگر کاربر است و باعث افزایش یا کاهش بازدیدکنندگان از سایت وردپرسی شما خواهد شد، تصمیم گرفته ایم محتوای این پست آموزشی را به این موضوع اختصاص دهیم.

اگر خواهان کاهش سرعت بارگذاری سایت خود هستید،پیشنهاد می کنیم تا پایان این نوشته با ما همراه باشید تا JavaScript خود را به قسمت پایین صفحه منتقل کنید و سپس سایت خود را از نظر عملکرد تست کنید.

 

مزایای انتقال جاوا اسکریپت به پانوشت

JavaScript یک زبان برنامه نویسی رایانه ای پویا و مبتنی بر مشتری است که توسط مرورگر بازدید کننده شما اجرا می شود.

وقتی  فایل های JavaScript در سربرگ(head) قرار دارد،همه موارد صفحه زیر اسکریپت ها (کل محتوای صفحه)،بارگیری نمی شوند تا زمانی که اسکریپت بارگیری شود. که این امر باعث افزایش سرعت لود سایت می شود که یک نکته ی منفی برای وب سایت شما در نظر گرفته می شود .

جابه جایی فایل های JavaScript از سربرگ به پانوشت ،باعث می شود نمره سرعت شما هنگام آزمایش با سرعت صفحه Google یا Yslow بهبود یابد.

گوگل و سایر موتورهای جستجو اکنون سرعت صفحه را به عنوان یکی از ماتریس های عملکرد هنگام نمایش نتایج جستجو در نظر می گیرند. این بدان معنی است که وب سایتهایی که سریعتر بارگیری می شوند ، در نتایج جستجو برجسته تر ظاهر می شوند.

شما کاربران عزیز؛کافی است تا فایل فانکشن قالب functions.php خود را باز کرده و قطعه کد زیر را در آن قرار دهید:

function remove_head_scripts() { 
remove_action('wp_head', 'wp_print_scripts');
 remove_action('wp_head', 'wp_print_head_scripts', 9);
 remove_action('wp_head', 'wp_enqueue_scripts', 1);
 add_action('wp_footer', 'wp_print_scripts', 5);
 add_action('wp_footer', 'wp_enqueue_scripts', 5); 
add_action('wp_footer', 'wp_print_head_scripts', 5); }
 add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'remove_head_scripts' );

توجه: انتقال فایل های JavaScript به پاورقی برای هر سایت وردپرسی جواب نمی دهد.برای پیاده سازی این امر،حتما باید از قالب استاندارد و اصل در سایت وردپرسی خود استفاده کرده باشید. چنان چه خواهان استانداردسازی قالب خود هستید حتما با کارشناسان ما در سایت پنگاش تماس بگیرید.

انتقال فایل های JavaScript از سربرگ به پانوشت

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

0 / 5. 0

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.