LiveZilla Live Chat Software

سفارش ساخت افزونه وردپرس

سفارش ساخت افزونه وردپرس

افزونه ها یا همان پلاگین ها و ویجت ها در وردپرس باعث انعطاف و قابلیت های گوناگون می باشند و یا به عبارتی عصای دست وردپرس شناخته شده اند. آمار نشان می دهد بیش از ۶۰ درصد از سایت های موجود از مدیریت محتوای وردپرس استفاده نموده اند و این آماری بسیار بالایی است .

یکی از دلایل استفاده از این مدیریت های محتوا وجود بیش از ۴۰ هزار افزونه است که هر سایتی را می تواند به اوج شکوفایی برساند و باعث پیشرفت فراوان آن گردد.

سفارش ساخت افزونه

سفارش ساخت افزونه

سفارش ساخت افزونه

افزونه ها یا پلاگین های وردپرس،وردپرس را سرپا نگه میدارند و این امکان را به آن میدهد تا قوی تر عمل کند و امکانات جالب و خوبی را جهت ساخت هر نوع سایتی در اختیار کاربران قرار میدهد. و یا به عبارت دیگر دست طراح و همچنین صاحب سایت را باز می کند
سفارش طراحی افزونه وردپرس روند گوناگونی دارد که تیم پنگاش به راحتی می تواند این عمل را برای کاربران عزیز مهیا سازد.

سفارش ساخت افزونه

تمامی سفارشات ثبت شده و طراحی شده و تحویل داده شده به مشتریان این بخش، به صورت اختصاصی بوده و در دسترس فرد یا افراد دیگری قرار نخواهد گرفت. همچنین تمامی افزونه های طراحی شده دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش میباشند.

امید که این بخش در پنگاش نیز بتواند گامی موثر در جهت رفع نیاز کاربران فارسی زبان وردپرس برداشته و ایده های کاربران را به عمل تبدیل نماید.
سفارش افزونه وردپرس به صورت حرفه ای ، افزونه یا پلاگین وردپرس ابزاری است که امکانات خاصی را به سایت شما اضافه می کند، برای سفارش طراحی افزونه وردپرس می توانید از طریق فرم زیر اطلاعات اولیه خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی و توافق با شما نسبت به طراحی افزونه وردپرس و یا ساخت افزونه اختصاصی برای وردپرس اقدام نماییم.

لازم به ذکر است بهتر است قبل از سفارش در مخزن وردپرس جستجو کرده . شاید افزونه مورد نظر شما یا شبیه به آن در آنجا باشد

اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید.

سفارش ساخت افزونه

0 / 5. 0

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.