بروزرسانی PHP ضروری است

بروزرسانی PHP ضروری است

وردپرس تشخیص داد که سایت شما در حال اجرا بر روی یک نگارش PHP غیر امن می‌‌باشد.

PHP چیست و چگونه بر روی سایت من تاثیر می‌گذارد؟

PHP  زبان برنامه‎نویسی است که ما برای ساخت و نگهداری وردپرس استفاده می‌کنیم. نگارش‌های جدیدتر PHP سریع‌تر و امن‌تر هستند، بنابراین بروزرسانی تاثیر مثبتی بر عملکرد سایت شما خواهد داشت.

این منبع توسط میزبان وب شما ارائه شده است، و این ویژه سایت شماست. برای اطلاعات بیشتر، مستندات رسمی وردپرس را ببینید.

بروزرسانی PHP ضروری است

بروزرسانی PHP ضروری است

بروزرسانی PHP ضروری است

این پیام بالا را  شما در پیشخوان وردپرس ممکن هست دیده باشید . باید نسخه php  را به روز کنید . در این  بروزرسانی  ممکن است شما با ایراداتی در سایت مواجه شوید . برخی از افزونه ها و برخی از قالب ها ممکن است با نسخه بالاتر هماهنگ نباشند و یا با وردپرس بالاتر هماهنگی نداشته باشند و اختلال در سایت ایجاد شود . اگر با این اختلال ها  آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم .

 

توضیحات سایت وردپرس در این آدرس

 

Get a faster, more secure website: update your PHP today

Your WordPress site can be faster, and more secure, and you can make this happe

This page will explain why this matters to you, and then how you can fix it.Why PHP Matters To You # Why PHP Matters To You the latest version will have the latest security features. Older versions of PHP do not have this, so updating is essential to keep your WordPress site secure

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.