LiveZilla Live Chat Software

حذف استایل گوتنبرگ و افزایش سرعت سایت

حذف استایل گوتنبرگ و افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت وردپرس و حذف فایل wp-block-library-css – همانطور که می دانید در نسخه ۵ وردپرس به بعد ویرایشگر گوتنبرگ جایگزین ویرایشگر کلاسیک را گرفت و به صورت پیشفرض در وردپرس قرار گرفت . کسانی که با ویرایشگر کلاسیک یا بقیه ویرایشگر ها غیر از گوتنبرگ کار کرده اند بعد از آن که  این اتفاق بیفتند باز هم سراغ  ویرایشگر قبلی خود می روند .

حذف استایل گوتنبرگ

حذف استایل و افزایش سرعت سایت

ویرایشگر گوتنبرگ ، که ویرایشگر پیش فرض جدیدترین  نسخه های  WordPress است ، از کتابخانه های ویژه CSS برای مدیریت ویرایشگر موجود در قسمت جلوی سایت شما استفاده می کند. اگر از این ویرایشگر WP جدید استفاده می کنید ، به طور خودکار این کد CSS کتابخانه را در سایت شما اضافه می کند.

حذف استایل گوتنبرگ

اگر از ویرایشگر گوتنبرگ استفاده نمی کنید  بهتر است فایل استایل آن را حذف  برای این کار بهتر است کد زیر را در فایل فانکشن قالب functions.php خود قرار داده  تا سرعت سایت خود را بهتر کنید و تداخل در سی اس اس را هم کمتر کنید و یا از بین ببرید هدف ما حذف فایل هایی مانند wp-block-library-css می باشد

function remove_block_library_css() {
	wp_dequeue_style( 'wp-block-library' );
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'remove_block_library_css', 100 );

دوستان توجه کنند با حذف این فایل یک ریکوست کم شده و سرعت سایت بالا می رود و لود بهتری را خواهد داشت

لازم به ذکر است که کپی برداری از مطلب پیگرد قانونی دارد

0 / 5. 0

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.