پنگاش – رفع مشکلات سایت

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان خرداد انجام می گیرد
0

سرعت سایت

سرعت سایت

سرعت سایت

آیا سایت شما سرعت بالایی دارد ؟ یا از لود سایت خود راضی هستید ؟ آیا افزایش سرعت در وبسایت شما انجام گرفته است ؟ آیا راهکاری برای افزایش سرعت خود دارید ؟ آیا برای افزایش لود سایت خود تلاشی کرده اید ؟ آیا فروشگاه ووکامرسی شما و یا سایت شما کاربر پسند است ؟ تمام این سوالات را می توان به راحتی با ما حل کنید

سرعت سایت

کندی سایت باعث نارضایتی بازدید کننده می گردد و افت بسیار زیادی در سئوی سایت دارد هیچ کس یک وب سایت کند را دوست ندارد پس برای داشتن یک سایت با سرعت لود بالا چه باید کرد ؟

سرعت وبسایت به جرات می تواند از مهم ترین عواملی باشد که باعث ماندن کاربران در سایت، بازگشت مجدد آنها به سایت و به خصوص در سایت هایی که کالا و یا خدماتی را به فروش می رسانند باعث تبدیل کاربر به مشتری های دائمی شود .

از هنگامی که گوگل یکی از رتبه بندی ها را سرعت یک وبسایت معرفی کرده تاثیر بسزایی را در سئو برای سرعت وبسایت قائل شده است

سرعت وبسایت  علاوه بر اینکه یکی از فاکتورهای موثر سئو می باشد بلکه بی توجهی به آن منجر به خروج سریع کاربر از سایت و در نتیجه افزایش نرخ پرش (bounce rate) می شود.

برخی نمونه کارهای سرعت :

سایت ووکارت

سرعت سایت

سایت بافر

سرعت سایت

سایت ایران ووکامرس

سرعت سایت

سرعت لود وبسایت به دو قسمت کلی سرعت بار گذاری صفحه یا سرعت پاسخگویی سرور می تواند تعریف شود. منظور از سرعت بارگذاری، میزان زمانیست که محتوای یک صفحه از سایت به صورت کامل بارگذاری می شود و منظور از سرعت پاسخگویی سرور، میزان زمانیست که از درخواست مرورگر تا شروع ارسال دیتا از سمت سرور به طول مینجامد.

چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

برای آنکه بهترین سرعت را داشته باشید ما به صورت کاملا تضمینی سرعت لود وبسایت شما را بالا برده و سایت شما را برای خود و کاربرانتان بهترین می کنیم هم اکنون از ناحیه کاربری می توانید سفارش دهید

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل پنگاش

ایمیل پنگاش

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس پنگاش

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ است