پنگاش – رفع مشکلات سایت

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان خرداد انجام می گیرد
0

شمسی سازی افزونه وردپرس

شمسی سازی افزونه وردپرس

شمسی سازی افزونه وردپرس

شمسی سازی افزونه وردپرس

 امروزه تقویم شمسی یا تقویم جلالی در بیشتر مدیریت های محتوا از جمله وردپرس تحولی عظیم در هماهنگ سازی به وجود آورده است . داشتن یک افزونه کاملا شمسی یا به عبارت دیگر یک افزونه بومی سازی شده می تواند کاربران را به شما نزدیک کرده و برای شما اعتبار بیشتری به همراه آورد و کاربر حس اعتماد بیشتری به مجموعه سایت شما خواهد داشت.تبدیل تقویم های موجود به شمسی می تواند روند بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد .

امروزه تقویم شمسی یا تقویم جلالی در بیشتر مدیریت های محتوا از جمله وردپرس تحولی عظیم در هماهنگ سازی به وجود آورده است. خوشبختانه افزونه های شمسی ساز زیادی در سایت اصلی وردپرس و مخزن آن وجود دارد که در جهت رفع نیازهای اعضای فارسی زبان وردپرس طراحی شده است.

 

شمسی سازی افزونه وردپرس

اگر از جمله ی افرادی هستید که پس از استفاده از افزونه های شمسی، هم چنان مشکلات شما رفع نشده است ، می توانید با ما در ارتباط باشید و این امر را بر عهده ی کارشناسان متخصص و کارآموزده ما در پنگاش بگذارید. ما علاوه بر افزونه های وردپرس کلیه قالب ها و سیستم های مدیریت محتوا را نیز شمسی سازی می نماییم که امیدواریم بتوانیم کمکی در ارایه خدمات فارسی باشیم. شمسی شدن یا شمسی سازی روند کامل و پیچیده ای دارد که امید آن را داریم بتوایم به شما در این امر یاری برسانیم.

برخی  از خدمات سایت پنگاش مرتبط با  شمسی سازی وردپرس:

  • شمسی سازی تقویم
  • شمسی سازی انواع افزونه ها
  • شمسی سازی تاریخ و تقویم انواع قالب ها
  • شمسی سازی انواع ابرازهای وب
  • شمسی سازی انواع پورتال ها
  • شمسی سازی کلیه مدیریت محتواها

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پنگاش هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل پنگاش

ایمیل پنگاش

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس پنگاش

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ است