پنگاش – رفع مشکلات سایت

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان مرداد انجام می گیرد
0

شمسی سازی قالب وردپرس

شمسی سازی قالب وردپرس

شمسی سازی قالب وردپرس

شمسی سازی قالب وردپرس امروزه کمتر کسی را می بینیم که در دنیای طراحی وب قدم گذاشته باشد و نامی ازسیستم مدیریت محتوای حرفه ای وردپرس را نشنیده باشد.

در دنیای کنونی وردپرس بسیار فراگیر شده و گسترش بسیار بالایی در تمام زمینه ها داشته است به گونه ای که دیگر نمی توان آن را تنها به عنوان یک محتوای وبلاگ ساز حساب کرد.یکی از پرسش های تکراری و مهم کاربران این سیستم، نحوه شمشی سازی قالب های وردپرس می باشد.

یکی از مسائل آزار دهنده که از نسخه 5 به بعد شاهد آن هستیم، شمسی نشدن تاریخ وردپرس است. این مورد بخصوص در وبلاگ ها که تاریخ نمود بیشتری دارد، بسیار حائز اهمیت است.

در قالب وردپرس هم از انتخابگر تاریخ یا datepicker ها، استفاده زیادی شده است که برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیستتند و همگی نیاز به شمسی سازی دارند.

حدود ۹۹ درصد از این انتخابگر تاریخ ها، انگلیسی و یا به عبارت دیگر میلادی هستند.در اغلب موارد کاربر و حتی طراحان وب نیز نمی توانند از این قالب ها استفاده کنند و ناگزیر به حذف قسمت انتخابگر تاریخ یا datepicker می شوند. آنها با این اقدام خود، باعث از کار افتادن یکی از قسمت های اصلی رزرو در سایت خود می شوند.

تا مدتی پیش با استفاده از افزونه جلالی، مشکل عدم نمایش تاریخ شمسی رفع می شد. اما بعد از وردپرس نسخه 5، همچنان تاریخ ها به صورت میلادی نمایش داده می شود.

سپس افزونه های دیگری مانند WP Shamsi پا به عرصه ی ظهور گذاشته اند. اما نکته ی قابل توجه این است که، استفاده از این نوع افزونه ها باز هم نمی توانند نیاز شما را برآروده کنند. دلیل این امر نیز، متفاوت بودن کلاس ها و چارچوب تقویم با این دسته از افزونه هاست.

توجه: شمسی سازی یک قالب وردپرس می تواند شمار زیادی از سایت های  ایرانی را با جلوه حقیقی قالب به نمایش بگذارد.در صورتی که تمایل به شمسی سازی قالب وردپرسی خود دارید، میتوانید با ثبت درخواست در ناحیه کاربری، با ما در ارتباط باشید.

شمسی سازی قالب وردپرس

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Code

ایمیل پنگاش

ایمیل پنگاش

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس پنگاش

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ است