شمسی سازی قالب وردپرس

شمسی سازی قالب وردپرس امروزه کمتر کسی را می بینیم که در دنیای طراحی وب قدم گذاشته باشد و نامی ازسیستم مدیریت محتوای حرفه ای وردپرس را نشنیده باشد.

در دنیای کنونی وردپرس بسیار فراگیر شده و گسترش بسیار بالایی در تمام زمینه ها داشته است به گونه ای که دیگر نمی توان آن را تنها به عنوان یک محتوای وبلاگ ساز حساب کرد.یکی از پرسش های تکراری و مهم کاربران این سیستم، نحوه شمشی سازی قالب های وردپرس می باشد.

یکی از مسائل آزار دهنده که از نسخه 5 به بعد شاهد آن هستیم، شمسی نشدن تاریخ وردپرس است. این مورد بخصوص در وبلاگ ها که تاریخ نمود بیشتری دارد، بسیار حائز اهمیت است.

در قالب وردپرس هم از انتخابگر تاریخ یا datepicker ها، استفاده زیادی شده است که برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیستتند و همگی نیاز به شمسی سازی دارند.

حدود ۹۹ درصد از این انتخابگر تاریخ ها، انگلیسی و یا به عبارت دیگر میلادی هستند.در اغلب موارد کاربر و حتی طراحان وب نیز نمی توانند از این قالب ها استفاده کنند و ناگزیر به حذف قسمت انتخابگر تاریخ یا datepicker می شوند. آنها با این اقدام خود، باعث از کار افتادن یکی از قسمت های اصلی رزرو در سایت خود می شوند.

تا مدتی پیش با استفاده از افزونه جلالی، مشکل عدم نمایش تاریخ شمسی رفع می شد. اما بعد از وردپرس نسخه 5، همچنان تاریخ ها به صورت میلادی نمایش داده می شود.

سپس افزونه های دیگری مانند WP Shamsi پا به عرصه ی ظهور گذاشته اند. اما نکته ی قابل توجه این است که، استفاده از این نوع افزونه ها باز هم نمی توانند نیاز شما را برآروده کنند. دلیل این امر نیز، متفاوت بودن کلاس ها و چارچوب تقویم با این دسته از افزونه هاست.

توجه: شمسی سازی یک قالب وردپرس می تواند شمار زیادی از سایت های  ایرانی را با جلوه حقیقی قالب به نمایش بگذارد.در صورتی که تمایل به شمسی سازی قالب وردپرسی خود دارید، میتوانید با ثبت درخواست در ناحیه کاربری، با ما در ارتباط باشید.

شمسی سازی قالب وردپرس

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.