پنگاش – رفع مشکلات سایت

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان خرداد انجام می گیرد
0

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

Solve all kinds of problems and errors in WooCommerce

ووکامرس یک افزونه رایگان وردپرس است که قابلیت تجارت الکترونیکی را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند تا بتوانید یک فروشگاه آنلاین داشته باشید. وب سایت وردپرس شما تنها با چند کلیک به یک وب سایت تجارت الکترونیکی کاملا کاربردی تبدیل می شود.

ووکامرس نیز مانند هر پلتفرم دیگری بدون اشکال و خطا نیست، هرچه مدت زمان بیشتری برای رفغ این خطاهاسپری شود، افراد بیشتری از فروشگاه تجارت الکترونیکی شما دلسرد می شوند. در ادامه ی این پست، به بررسی متداول ترین خطاهای ووکامرس می پردازیم و  علت وقوع هر یک را بیان می کنیم.

رایج ترین مشکلات موجود در ووکامرس:

1- WooCommerce Store IS Slow : کند بودن وب سایت

 

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

فروشگاه های تجارت الکترونیکی دارای پایگاه داده های گسترده ای هستند که منجر به حرکت کند وب سایت شما می شود. بارگیری سریع امری ضروری در سایت های فروشگاهی است.

2- Plugins and Themes Squabble: مشکلات مربوط به افزونه ها و قالب

 

 

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرسوقتی پلاگینی اضافه می کنید ، عملکرد وب سایت خود را افزایش می دهید. هر پلاگین جدید به کدهای وب سایت شما اضافه می شود. اما ممکن است با قالب وب سایت یا سایر افزونه های شما سازگاری نداشته باشد که منجر به بروز مشکلاتی در WooCommerce می شود.

3– WooCommerce Cache Issues: حافظه پنهان ووکامرس

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

 

حافظه ی پنهان و یا کش ووکامرس یک نسخه ثابت از سایتتان را برایتان ذخیره می کند. شما با پاک کردن کش وب سایت خود می توانید از اجرای اسکریپت های سنگین PHP جلوگیری کرده و سرعت وب سایتتان را بهبود ببخشید .

اینجاست که یک پلاگین caching به شما کمک می کند بارگذاری وب سایت خود را بهبود ببخشید. اما اگر به درستی تنظیم نشده باشد ، می تواند برای فروشگاه WooCommerce شما مشکل ساز شود.

4- Download Links Missing from Completed Order Emails: بارگیری پیوندهای موجود در ایمیل های سفارشات تکمیل شده

پس از انجام خرید دیجیتال توسط کاربر ، ارسال پیوند به آن از طریق ایمیل الزامی است. گاهی اوقات اتفاق می افتد که پیوندهای بارگیری نمی شوند

 

 

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

بدون شک بروز این مشکل، می تواند بر میزان خرید و درصد رضایتمندی مشتری شما تأثیر بگذارد.به خصوص در صورتی که فقط محصولات دیجیتالی می فروشید ، باید خیلی سریع برای رفع این خطا اقدام کنید.

 

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

یکی از دلایل اصلی نمایش این خطا این است که جدول SQL از پایگاه داده شما تحت عنوان wp_woocommerce_downloadable_product_permissions موجود نیست.

هنگام فعال کردن WooCommerce ، چند جدول SQL تازه در پایگاه داده شما پیوست می شوند. وقتی طول پیشوند جدول SQL بیش از 64 نویسه باشد ، این فرآیند گاهی اوقات با شکست مواجه می شود.

5- Email Notification Errors: خطاهای اعلان ایمیل

به طور کلی برای سایت های وردپرسی ، مشکلات اعلان ایمیل در بالای سوالات پشتیبانی قرار دارد. خطاهای WooCommerce پس از سفارش مشتری از فروشگاه تجارت الکترونیک شما بوجود می آیند. حتی بعضی اوقات ، حتی سرپرست ها ایمیل نمی گیرند.

 

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

مشتریان انتظار دارند چند نوع ایمیل مانند سفارش تأیید و ردیابی یا ایمیل برای بازپرداخت و مبادله داشته باشند. علاوه بر این ، برای افزایش رضایت مشتری که باعث ایجاد اعتماد می شود ، باید ایمیل های دیگری را برای خریداران فروشگاه خود ارسال کنید. مثلا ایمیلی با موضوع میزان رضایتمندی از کالای خریداری شده.

ایمیل های اعلان چگونه در فروشگاه های ووکامرس ارسال می شوند؟

بیشتر افزونه های وردپرس از عملکرد wp_mail برای ارسال ایمیل استفاده می کنند که هسته اصلی وب سایت وردپرس است و مانند PHP ، نامه ایمیل را با اسکریپت PHP ارسال می کند.

6- WooCommerce Image Size Compatibility: سازگاری اندازه تصویر

نمایش تصاویر با کیفیت بالا یکی از مهمترین عوامل موفقیت آمیز کار در فروشگاه تجارت الکترونیکی شماست.

تصور کنید یک تی شرت را بصورت آنلاین و بدون دیدن آن خریداری کنید. بزرگترین عیب فروشگاه تجارت الکترونیکی این است که شما نمی توانید محصول خود را لمس کنید. تنها این امکان را دارید که محصول خود را از طریق تصاویر بررسی کنید.

 

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

علاوه بر توضیحات کاملی که برای یک محصول ارائه می دهید، رضایت مشتری و اعتماد او در نمایش تصاویر محصولات با کیفیت  است.

تصاویر تار می تواند منجر به از دست دادن فروش و کاهش نرخ تبدیل شود و حتی ممکن است مشتریان شما را بترساند ، در حالی که تصاویر واضح و شفاف می توانند فروش شما را ارتقا دهند.

تصاویر با کیفیت بالا از سایز بیشتری برخوردار هستند و بارگیری آنها زمان بر است. مشکلات بارگیری تصاویر منجر به کند شدن وب سایت شما می شود.

7- Checkout Issues in WooCommerce: مشکلات پرداخت در ووکامرس

باید پیکربندی درگاه پرداخت خود را بررسی کنید. بارها پیش می آید که گواهی TLS شما به درستی با فروشگاه آنلاین شما پیکربندی نشده است.

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

 

اکثر وب سایت های تجارت الکترونیکی بدون گواهی SSL یا TLS کار نمی کنند. بنابراین ، گرفتن آن اجباری است. برخی از کاربران حتی نمی دانند که وب سایت آن ها با وقفه هایی در حال اجرا همراه است یا حتی به مرحله آخر درگاه پرداخت نمی رود.

اگر از افزونه ای برای این منظور استفاده می کنید ، می توانید برای رفع این مشکل WooCommerce از پشتیبانی آنها استفاده کنید.

8- Session Conflicting on Multiple Sites on One Domain: نشست متناقض چندین سایت در یک دامنه

 

هنگامی که وب سایت های وردپرس متعددی را در یک دامنه میزبانی می کنید، بروز چنین مشکلی بسیار رایج است.

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

9- WooCommerce Server Configuration Issues: مشکلات پیکربندی سرور
هنگامی که فروشگاه WooCommerce شما هیچ پاسخی از سرور دریافت نمی کند ، ممکن است گاهی منجر به خطا شود. این خطا ممکن است به دلیل سرور داخلی نیز اتفاق بیفتد.
دو مورد از خطاهای رایچ در این زمینه عبارتند از:
  • 404 Server Error: Not Found
این خطای ووکامرس هنگامی ظاهر می شود که پیوند غیر واقعی ، شکسته یا نادرست باشد. با ویرایش تنظیمات پیوند ثابت می توانید این مشکل را برطرف کنید.
  • WooCommerce Errors :500 Internal Server Error
حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس
با بررسی خراب بودن فایل .htaccess می توانید خطای داخلی سرور را برطرف کنید.

10- WooCommerce Errors – PHP Fatal Errors: خطاهای کشنده php

 

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

وردپرس مبتنی بر PHP است. بنابراین ، از نسخه به روز شده PHP استفاده کنید. این می تواند وب سایت شما را تقویت کند.

اگر ماژولی برای به روزرسانی PHP در cPanel خود پیدا نکردید با ارائه دهنده میزبانی خود در ارتباط باشید. همیشه آخرین نسخه را قبل از استفاده در سایت تولیدی خود ، در محیط محلی آزمایش کنید.

خطاهای مهلک PHP خطاهای بازخوانی در PHP هستند که فوراً اسکریپت را متوقف می کنند. خودتان می توانید این خطاها را اصلاح کنید.

توجه: با افتخار بیان می کنیم که کارشناسان متخصص و با تجربه ما در سایت پنگاش پس از چندین سال تجربه، قادر به حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس به وجود آمده در وب سایت های شما هستند.

حل انواع مشکلات و خطاهای ووکامرس

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل پنگاش

ایمیل پنگاش

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس پنگاش

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت پنگاش محفوظ است