پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی و نگهداری سایت یک مقوله بسیار حرفه ای است که باعث ماندگاری یک وب سایت  می گردد ساختن یک سایت به تنهایی نمی تواند شما را به مقصد برساند و نیاز به وضعیت دیگری به نام پشتیبانی و نگهداری می باشد .

می خواهیم با استفاده از یک مثال ساده این وضعیت را مشخص نماییم . شما یک درخت می کارید و امید دارید که در آینده این درخت به شما محصول دهد و شما از این محصول استفاد نمایید .

آیا روز اول  شما به محصول می رسید ؟ مسلما خیر . نیاز به دوره و یا زمان دارد و نیاز به مراقبت ویژه ای دارد تا به هدف برسد و به شما میوه دهد و حتی در زمان به بار نشستن نیز نیاز به مراقبت دارد .

همین مراقبت و نگهداری را می توانیم پشتیبانی درحوزه سایت بنامیم

پشتیبانی سایت

با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری  سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود.

راه اندازی Website یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت.

در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.

با توجه به اینکه موضوع پشتیبانی سایت و مدیریت سایت از لحاظ اهمیت و حساس بودن برای مشتریان همانند خدمات پس از فروش یک کالا دارای ارزش می باشد،

سعی داریم که به عنوان تخصصی ترین مجموعه ی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سایت ، عملکردی بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگوی همیشگی به مشتریان خود ، خدمات متمایز و متفاوتی را در این خصوص ارائه دهیم.

تامین رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی ما می باشد و ارائه خدمات پشتیبانی و  نگهداری سایت با بهترین کیفیت را وظیفه ی خود میدانیم.

یک سایت نیاز دارد تا از هر نظر مرتب و به روز باشد .باید گفت پشتیبانی سایت ها در حوزه تخصصی ما می باشد و این گروه به مثابه یک بیماستان وب کار خود را برای سایت های ایرانی در خدمات زیر انجام می دهد

  • رفع خطاهای کدنویسیی سایت شما بصورت کاملا تخصصی
  • افزایش سرعت سایت شما بصورت کاملا تخصصی
  • رفع ایرادهای پایگاه داده و بهینه سازی
  • افزایش امنیت وبسایت
  • بروزرسانی نرم افزاری
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • نسخه پشتیبان هفتگی و ماهانه
  • …..

پنگاش در سیستم های زیر خدمات خود را عرضه می دارد پشتیبانی از وردپرس و سایت های وردپرسی اعم از کلیه خدمات طراحی قالب و بهینه سازی قالب و طراحی و برنامه نویسی افزونه مورد نیاز مورد نظر شما و همچنین رفع ممشکلات پایگاه داده و رفع مشکلات اساسی در سایت های هک شده

پشتیبانی از کلیه انجمن های گفتگو و رفع کلیه مشکلات خصوصا مشکلات پایگاه داده یا به عبارتی دیتابیس  که یکی از شایعترین مشکلات انجمن های گفتگو می باشد .

طراحی انواع قالب برای انواع انجمن و نسخه های گوناگون.پشتیبانی از کلیه سیستم ها و مدیریت های محتوا .اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید.

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.