لایسنس تریال کلود لینوکس CloudLinux

کلود لینوکس CloudLinux لایسنس تریال یک ماهه ارائه میکند و می توانید از آن استفاده نمایید ولی چطور باید این کار را انجام دهید ؟

برای اینکه بتوانید از از کلید یا لایسنس استفاده نمایید بهتر است اموزش زیر را دنبال کنید .

لایسنس تریال کلود لینوکس CloudLinux

باید برای بدست اوردن این لایسنس در سایت کلود لینوکس ثبت نام کنید . بعد از آنکه اطلاعات را درج کردید لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال می گردد که بعد از فعالسازی حساب یا اکانت شما در سایت CloudLinux می باشد.

لایسنس تریال کلود لینوکس CloudLinux

در نظر داشته باشید ایمیلی استفاده گردد که بتوانید از این خدمات استفاده کنید و ایمیل قابل دسترسی باشد . به شما هشدار می دهیم از ایمیل اصلی خود در این قسمت استفاده نکنید (برای ارسال مطالب اذیت کننده می باشد)

در نظر داشته باشید برای هر آی پی شما فقط یک بار می توانید لایسنس تریال یا آزمایشی کلود لینوکس (CloudLinux ) استفاده کنید.

بعد از این مرحله به آدرس زیر بروید و وارد سیستم شوید و بعد از آن از کلید Get Trial Activation Key درخواست لایسنس تریال کلود دهید

سایت کلود کدی مانند کد روبرو را برای شما فعال می کند : 17514-d34463a177feio4f4e7b191a7841bcf2

آموزش انگلیسی مطلب :

لایسنس تریال کلود لینوکس CloudLinux

Converting to CloudLinux

It is easy to switch server from CentOS 5.x, 6.x or 7.x to CloudLinux as it is interchangeable with CentOS. The CloudLinux OS installation process takes a few minutes and replaces a handful of RPMs. Before the conversion of your CentOS server to CloudLinux, you must have an activation key. The activation key can be either obtained by trial subscription or by purchasing subscription. Follow the steps below to receive a trial activation key.

1) Go to https://cln.cloudlinux.com/clweb/register.html and register with CloudLinux  Network.

2) You will receive an email with activation link.

3) Login at: https://cln.cloudlinux.com/clweb/login.html

4) Click on Get Trial Activation Key.

You will get a key that looks like: 17514-d34463a172feio4f4e7b191a1841bcf2

0 / 5. 0

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.

LiveZilla Live Chat Software