LiveZilla Live Chat Software

تخفیف ماهانه ویژه پنگاش

تخفیف ماهانه ویژه پنگاش

به اطلاع کلیه کاربران و بازدید کنندگان گرامی پنگاش می رسانیم ؛

پنگاش همچون سنوات گذشته شرایط و تخفیـف هایـی برای سـرویـس های زیر را با کد های تخفیف به کاربرانش هدیه می دهد.

پشتیبانی سایت :

اگر سایت شما نیاز دارد که همیشه به روز باشد و شما به دلایلی از جمله نداشتن وقت  و یا نداشتن دانش کافی و ... نمی توانید آن را به روز نگه دارید اکنون مورد موقع خوبی است که با تخفیف این امر را به پنگاس بسپارید.

1- پشتیبانی ماهانه کلیه پنل ها  با 35 درصد با کد 157SpWp  می توانید سفارش دهید

مشکلات امنیتی :

همیشه سایت ها دقیق کار نمی کنند و با مشکلات امنیتی مواجه می شوند . اگر سایت شما دارای مشکلات امنیتی است و این امر شما را رنج می دهد هم اکنون با تخفیف ویژه می توانید این رفع این مشکل را به پنگاش بسپارید.

2- رفع مشـــکلات امنیتی سایت  با 30 درصد با کد Se48cqz6  می توانید سفارش دهید

پایگاه داده :

پایگاه داده اگر درست کار نکند ایرادادتی از جمله لود بالا ی سایت را در بر دارد یا علاوه بر آن حجم نامعقولی را به خود می گیرد . شما برای آنکه از شر این مشکلات در امان باشید

3- رفع ایرادات و بهینه پایگاه داده با 30 درصد با کد 7S958qlzl  می توانید سفارش دهید

استاندارد w3c :

یکی از استاندارد های سئو و بهینه سازی سایت در گوگل استاندارد w3c می باشد . این استاندارد یعنی نداشتن کدهای خراب برنامه نویسی و html  می باشد . هم اکنون شما می توانید با تخفیف موجود استاندارد های w3c  را برای سایت خود به ارمغان اورید

4- رفع خطاهای کدنویسی w3c  با 25 درصد با کد 1w73cWp  می توانید سفارش دهید

 

این شرایط از ۱ مهر ۱۴۰2 لغایت 30 مهر ۱۴۰2 برای کلیه کاربران وجود دارد.

5 / 5. 3

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.