امنیت سایت و سرور

امنیت سایت و سرور یکی از مباحثی که بسیار مد نظر می باشد امنیت می باشد و از دو قسمت تامین می شود یکی از سرور و دیگری از سایت، سرور همان کانفیگ امنیتی آن می باشد و سایت بهینه سازی امنیتی سیستم مدیریت محتوا یا به عبارتی دیگر استاندارد سازی کدها می باشد .

اگر سایت شما هک شود بدون شک ایراد می تواند یا از سرور باشد یا خود سایت برای این منظور به ریز توضیح می دهیم .

امنیت سایت

امنیت سایت

به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با انجام آنها ضریب امنیت به حداکثر رسیده و امکان نفوذ به آن به حداقل می رسد.

توجه داشته باشید که امنیت تابع موارد دیگری نیز می باشد که تمامی آنها نقش بسیار اساسی در تامین امنیت دارند.

امنیت سرور ، امنیت شبکه ، امنیت اینترنت ، امنیت سیستم عامل ، امنیت نرم افزار و بسیاری از موارد دیگر نقش کلیدی در تامین زیرساخت امنیت  دارند.

اگر می‌خواهید فعالیت‌های خود را در سایتتان ادامه دهید بهترین راهکار برای این امر برقراری امنیت است. اگر سایت شما تا به امروز مورد حمله قرار نگرفته است دلیل به امن بودن سایت شما نیست. تا زمانی که یک وب سایت مورد حمله قرار نگیرد اهمیت امنیت را متوجه نمی‌شویم. بعضی‌ها بر این باورند که با برقراری امنیت دیگر وبسایت آنها مورد حمله قرار نمی‌گیرد اما این باور اشتباه است. با برقراری امنیت شما از آسیب‌پذیری  وبسایت محافظت می‌کنید. یعنی از خسارات وارده جلوگیری می‌کنید.

خدمات امنیت

 از اطلاعات و داده‌ها در هنگام انتقال از سایت به سرور محافظت می‌کند. این اطلاعات شامل شماره کارت، ادرس ایمیل، شماره تماس کاربر و… است. باید توجه داشته باشید تنها داشتن یک SSl به طور کامل نمی‌تواند از سایت شما محافظت کند. زیرا کار آن فقط محافظت در حال انتقال است.

 

امنیت سرور

امنیت سرور یکی از تخصصی ترین مباحث موجود در حوزه فناوری اطلاعات است.

پایه و اساس سایت ها و اطلاعات موجود در بستر وب با امنیت سرور معنی پیدا می کنند. امنیت سرور مجموعه ای از مباحث امنیت شبکه ، امنیت سیستم عامل ، امنیت وب سرویس ها و کانفیگ امنیتی آنها را شامل می شود.

در این مقاله سعی بر این خواهد بود که با طرح تمامی ملزومات موضوع امنیت سرور را بررسی و نتیجه گیری کنیم. با ما در ادامه همراه باشید.

اگر از سایت و سرور نیاز به کانفیگ امنیتی دارد  می توانید با متخصصین ما  در ارتباط داشته و سفارش دهید

اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید.

0 / 5. 0

توجه

کلیک

اگر با این مشکل آشنا هستید خودتان انجام دهید ولی اگر نمی دانید که این کار را چطور انجام دهید می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده و اطلاعات سایت را تیکت کنید تا با اندک هزینه ای کار شما را انجام دهیم . اگر خواستید می توانید برای مشاوره با شماره های 09179059350 و یا 07734824382 با ما در ارتباط باشید.

LiveZilla Live Chat Software